O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Halkbank’tan sadece tek bir sözünüze tam 1.000 TL hediye. Halkbank’ın yeni harcama sözü ile Para kredi kartlıları, sadece harcama sözü oluşturarak anında 1.000 TL’ye varan ParafPara kazanıyor. Yeni harcama sözü kampanyasında kaç TL harcama sözüne ne kadar kazanılır? Halkbank harcama sözü kampanyasında nasıl harcama sözü oluşturulur? Ve kampanyaya dair çok daha fazlasıyla ilgili detaylar haberimizde!

Halkbank’tan Harcama Sözü Verene Anında 1.000 TL’ye Varan ParafPara

Halkbank’ın 2022 yılına özel yeni harcama sözü kampanyasından tüm Paraf kredi kartı müşterileri yararlanabiliyor. Halkbank, Paraf kredi kartı müşterilerinin sadece tek bir harcama sözü vermeleri halinde anında 1.000 TL’ye varan ParafPara hediye ediyor. Kampanya kapsamında Paraf kredi kartı sahipleri, verecekleri harcama sözü tutarına göre değişen tutarlarda tam 1.000 TL’ye varan ParafPara kazanma şansını yakalıyor.

Halkbank Paraf Harcama Sözü Kampanyası Koşulları

Halkbank tarafından düzenlenen harcama sözü kampanyasına tüm Paraf kredi kartı müşterileri katılım sağlayabiliyor. Kampanya kapsamında harcama sözü oluşturan Paraflıların, tam 12 ay boyunca her ay verdiği harcama sözünü tutması gerekmektedir. Harcama sözü oluşturan Paraf kredi kartı sahiplerinin yerine getiremedikleri harcama sözünü bir sonraki ay yerine getirmesi gerekmektedir. Tüketicinin kampanyadan ayrılması halinde ise anında verilen ödül ile ilgili olarak “kıstelyevm” yöntemi uygulanır. Yani o aya kadar tamamlandığı ay sayısına denk gelen ödül ParafPara bakiyesi hesaplanarak, geriye kalan ParafPara bakiyesi geri alınır. Eğer kişinin Paraf kredi kartında yeterli ParafPara bakiyesi bulunmuyor ilk kredi kartı ekstresine ilgili tutar borç olarak yansıtılır.

Paraf harcama sözü kampanyası kapsamında 2.500 TL harcama sözüne 150 TL, 5.000 TL harcama sözüne 300 TL, 7.500 TL harcama sözüne 500 TL ve 10.000 TL harcama sözüne 1.000 TL ParafPara bakiyesi hediye etmektedir.

Halkbank Paraf Harcama Sözü Nasıl Oluşturulur?

Paraf kredi kartı sahipleri SMS ile kampanyaya katılmak üzere harcama sözü oluşturabilmektedir. Kampanya kapsamında harcama sözü oluşturmak için harcama sözü anahtar kelimesi ile Paraf kredi kartının son 6 hanesini SMS olarak “3404” numarasına göndermesi gerekiyor. Bu kapsamda kullanılacak harcama sözü anahtar kelimeleri 2.500 TL için “2500”, 5.000 TL için “5000”, 7.500 TL için “7500” ve 10.000 TL için “10000” şeklindedir.