2019 yılında nikah masasına oturan Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra çifti, o günden bu yana hep çok konuşulan bir ilişki oldular. Hatta sürpriz bir şekilde anlaşmalı olarak ayrılan çift sonra yeniden evlenmiş ancak ikinci kez birlikte olmayı deneyen çift yeniden ayrılma kararı almıştı. Ancak her ne kadar selin Ciğerci ve Gökhan Çıra'nın evlilikleri sonlanmış olsa da ikili arasındaki sansasyonlar asla bitip tükenmiyor. Son olarak ise yine Gökhan Çıra'nın sosyal medya hesabından 'baba oldum' paylaşımı yapmasının ardından Selin Ciğerci'nin konuyla ilgili düşünceleri, Ebru Şancı tarafından ifşa edildi. İşte detaylar!

Çerkezköy Devlet Hastanesi'nde "Sahte Doktor"luk Yapan Ayşe Özkiraz'ın Tutukluluk Halinin Devamına Karar Verildi Çerkezköy Devlet Hastanesi'nde "Sahte Doktor"luk Yapan Ayşe Özkiraz'ın Tutukluluk Halinin Devamına Karar Verildi

İkinci Deneme de Başarısız

Ayrılıp barışmalarıyla sık sık gündeme gelen selin Ciğerci ve Gökhan Çıra ikilisinin aralarındaki sular bir türlü durulmak bilmiyor. İlki başarısız olan evliliklerini sonlandırdıktan sonra yeniden evlenme kararı alan çift, ne yazık ki bu denemelerinde de hayallerindeki mutluluğu yakalayamadılar. Bu nedenle çift yeniden ayrılma kararı aldı. Ancak ikili hakkında bu kez de başka bir kriz gündemde. Geçtiğimiz aylarda Gökhan Çıra, gizemli bir kadına evlenme teklif ederek o ana dair görüntüleri de "she said yes" yani "evet dedi" diyerek paylaşmıştı. Ancak daha bu evlilik mevzusunun üzerinden çok geçmeden Gökhan Çıra bu kez de baba olduğuna dair bir paylaşımda bulunarak herkesi şoke etti. Hızı ile herkesi şaşırtmayı başaran Gökhan Çıra; " Küçücük dünyama hoş geldin prensesim. Ellerim ayaklarım titriyor. seni çok seven bir baban var. Ben sana aşık oldum kızım. Hayatım hayatına feda olsun. Hayırlı bir evlat olursun inşallah. Sağlıklı, huzurlu, mutlu büyüyelim canım kızım hoş geldin! Dünyamı aydınlattığın için sana ayrıca teşekkür ederim kızım." şeklinde bir açıklama yaptı.

Selin Ciğerci'den Kısa ve Öz Tepki

Gökhan Çıra'nın önce evleniyorum sonra da baba oldum paylaşımları karşısında ise eski eşi Selin Ciğerci'den oldukça kısa ve öz bir tepki paylaşımı geldi. Ciğerci sosyal medya hesabından "Pes" diyerek tepki gösterdi. Selin Ciğerci, Gökhan Çıra ile evli olduğu sıralarda her fırsatta "anne olmak istediğini" dile getiriyor. Hatta Ciğerci taşıyıcı anneden bir bebek sahibi olduklarını da iddia etmişti. Bebek konusuna dair şimdi de Söylemezsem Olmaz Programının yeni sunucusu Ebru Şancı'dan bir iddia geldi. Şancı; 'Ben dün Selin'le konuştum. Tabii ki çocuğu birlikte evlat edinmeye karar verdik, dedi. Bu o çocuk. 'Biz bu yola birlikte çıktık, çocuğa ben bakacağım benimle benim evimde kalacak' dedi.