Bunu Kimse Bilmiyordu! Demet Akalın'dan Bomba Estetik İtirafı: "Yıllara Meydan Okumak İçin..." Bunu Kimse Bilmiyordu! Demet Akalın'dan Bomba Estetik İtirafı: "Yıllara Meydan Okumak İçin..."

Seren Serengil, usta Yeşilçam oyuncusu Öztürk Serengil'in kızı olduğu için doğduğu gün bile gazete manşetlerini süsledi. Hayatının geri kalanında da o manşetlerden inmemek için elinden geleni yaptı! Annesinin ona sağlamak istediği imkanlara sırtını dönen Seren Serengil, eğitimine devam etmek yerine sahneye çıkmaya karar verdi. "Kolejli assolist" ve "en genç assolist" olarak isim yapan Seren Serengil, yıllarca gazinolarda çalıştı ve ara ara kendi şarkılarını da yayınladı. Ama sahneleri bıraktı ve uzun yıllardır bambaşka bir kariyer çizgisinde gitmeyi tercih etti.

Olayların Kadını Oldu

seren serengil 1

Televizyona geçen Seren Serengil, pek çok programda sunuculuk yaptı. En sonunda da kaosu seven ve sivri dilli kişiliğine en uygun mesleği buldu, magazin yorumluyor! Yıllardır magazin programlarının değişmeyen yüzü olan Seren Serengil, yorumladığı isimlerden daha çok gündeme gelmeyi ve olay yaratmayı başarıyor. Üstelik bu durum sadece işi için geçerli değil. Gittiği her yerde bir vukuatı var!

Konserde Bile Rahat Durmadı

Hande Yener-3

Önceki gün kankası Arto'yla birlikte Hande Yener'i dinlemeye giden Seren Serengil, en ön sıraya kurulup konser videoları paylaşmaya başladı. Ama bir süre sonra Hande Yener'i değil onu sahnede gördüğümüz videolar izlemeye başladık! Bir dönem kanlı bıçaklı olduğu Hande Yener'le birlikte şarkı söyleyen ve sahnede onu öve öve bitiremeyen Seren Serengil, bu hareketiyle yine olay yaratmayı başardı.

"Niyeti Bozduğunu" Açıkladı

Seren Serengil-3

Öte yandan, Seren Serengil'in sahneye çıkması Hande Yener'in hayranlarınca ve sosyal medyada pek hoş karşılanmadı. Ama bu duruma bayılanlar da oldu! Telefonunun hiç susmadığını ve herkesin onu övdüğünü söyleyen Seren Serengil, güzel mesajlara teşekkür etti.

"Özlemişsiniz bakıyorum beni." diyen ünlü isim, sahneleri bırakalı 15 yılı aşkın bir süre geçtiğini ama bu övgü dolu mesajların ona "niyeti bozdurabileceğini" söyledi. Kim bilir, yakında onu tekrar yeni şarkılarıyla dinlemeye başlarız belki de!