ATV'nin vazgeçilmez gündüz kuşağı programlarından birisi olan Müge Anlı ile Tatlı Sert Programında bugüne kadar birçok olay çözüme kavuştu birçok mağdur hakkını aradı. Son olarak da günlerdir kayıp olan Arife Gökçe'ye müstehcen mesajlar attığı ortaya çıkan Sinan, hem izleyenleri hem de Müge Anlı'yı çileden çıkarttı. Hakkında canlı yayında yeni yeni iddialar çıkan ve müstehcen mesajların yanı sıra yaşlı kadınlara da ilgi duyan Sinan, Müge Anlı'dan bacaklarına baktığı gerekçesi ile sağlam bir azar işitti. İşte o anın detayları!

Kız Kardeşine Bile Müstehcen Mesajlar Atmış

Son günlerde Müge Anlı ile Tatlı Sert programında, kayıp olan Arife Gökçe aranmaya devam ediyor. Maalesef Arife Gökçe hakkında henüz bir gelişme yaşanmış değil. Emniyet güçleri tarafından da arama çalışmaları devam ederken komşu Sina hakkında ortaya atılan iddialar herkesin kanını dondurdu. Arife Gökçe'nin komşusu Sinan Sardoğan'ın yaşlı bir kadına müstehcen mesajlar çektiği ortaya çıkmıştı. Bu iddianın ardından programı izleyenleri daha da dehşete düşüren başka bir paylaşım geldi ve Sinan'ın kardeşi Serap, öz abisinin kendisine de cinsel içerikli müstehcen mesajlar gönderdiğini söyledi. Hatta Serap'ın bu ifşasının ardından Sinan'ın cinsel içerikli mesajları hakkında yayına katılan birçok yaşlı kadından da sayısız ihbar gelmeye başladı. Dahası, ismini vermek istemeyen bir katılımcı da, Sinan'ın yol ortasında pantolonunu indirerek kendisine cinsel organını gösterdiğini anlattı. Bugünkü yayında ise Müge Anlı, Sinan hakkında 24 suç kaydı olduğunu açıkladı ve sonrasında ise olanlar oldu.

Çerkezköy Devlet Hastanesi'nde "Sahte Doktor"luk Yapan Ayşe Özkiraz'ın Tutukluluk Halinin Devamına Karar Verildi Çerkezköy Devlet Hastanesi'nde "Sahte Doktor"luk Yapan Ayşe Özkiraz'ın Tutukluluk Halinin Devamına Karar Verildi

Beynini Yararım

Sinan hakkında şikayetler ve ihbarlar gelmeye devam ettikçe hem stüdyodaki konukların ve Müge Anlı'nın hem de televizyondan  izleyen izleyicilerin Sinan hakkındaki tahammülleri gitgide tükenmeye başladı. Bu esnada Müge Anlı'yı çıldırtan başka bir olay daha yaşandı. Sinan'ın bacaklarına baktığını fark eden Müge Anlı,  "Benim bacaklarıma bakma, bir uçarım buradan yararım senin beynini" dedi. Sinan Müge Anlı'nın bacaklarına baktığı iddiasını inkar ederken Müge Anlı ise adeta öfkesini dizginleyemedi. "Herkesi illallah ettirmişsin, senin daha o mahallede ne işin var" diyerek Sinan'ı canlı yayında azarlamaya devam etti.