KAHKAHANIN ADRESİ BU HAFTA DA DEĞİŞMİYOR!

Ekranların komedi klasiği Güldür Güldür Show, yeni bölümleriyle Cuma akşamları izleyici ile buluşmaya devam ediyor. Güldür Güldür Show birbirinden eğlenceli ve renkli skeçleriyle herkesi ekran başına kilitleyecek. Kahkahanın bir an durmayacağı Güldür Güldür Show, Cuma akşamı Show TV’de...

Feridun, eşi Mehtap ve annesi Naime’nin evine bu sefer de UFO beliriyor. Geçmiş olsun ziyaretine gelen İbrahim ve Leman’ın tavsiyeleri işe yarayacak mı? Mahalleli ve komşular eve düşen UFO’yu parçalayıp kaldırmanın bir yolunu bulabilecek mi? 

Cemil ve ailesinin yeni geliştirdiği para birimi mahalleden nasıl tepki alacak? Kendi evlerinde çıkardıkları para birimi, mahallenin yeni parası olacak mı? 5 aydır kirasını alamayan Bilal zahter ile ödemeyi kabul edecek mi? 

Ozan ve İbrahim yıllar sonra çocukluklarının geçtiği eski yaşadığı mahallenin parkında çocukları Mehtap ve Mustafa ile huzurlu bir gün geçirebilecek mi? Çocukluk arkadaşları gıcık İsmail’in de parka gelmesiyle neler yaşanacak? İsmail’in geçmişe ve bugüne dair bitmez laf sokmalarına ne kadar dayanabilecekler?

İkinci Aile Arasında Geliyor: Disney+ Gülse Birsel'le El Sıkıştı Yılbaşına Yeni Komedi Filmi Hazırlıkları Başladı! İkinci Aile Arasında Geliyor: Disney+ Gülse Birsel'le El Sıkıştı Yılbaşına Yeni Komedi Filmi Hazırlıkları Başladı!

Devlerin aşkında ilk buluşma sosyetik bir yardım gecesinde gerçekleşiyor. Bilal ve Naime tüm zenginlikleri ve görgüsüzlükleri ile geceye nasıl damga vuracak? Çiftimiz sosyetik davetin tüm koşullarını nasıl değiştirecek?

Kibar Hırsızlar İsmail, Cemil ve İbrahim dede bankayı soymayı başarabilecek mi? Aslen musiki sanatçısı olan takım elbiseli ve nezaketli hırsızlar banka görevlilerini soyguna ikna edebilecek mi? 

Pandeminin yaşattığı zorluklardan kaçarak kamp yapmaya karar veren Mesut, Mehtap, Yeter, Ozan, Mustafa’yı neler bekliyor? Grup ormanda herkesten ve her şeyden izole aradıkları mutluluğu bulabilecek mi? 

Güldür Güldür Show, yeni bölümüyle 11 Haziran Cuma akşamı saat 20.00’de Show TV’de!