HaberEkspresi.NET

Güldür Güldür Show 18 Mayıs Cumartesi Yeni Bölümü

Güldür Güldür Show 18 Mayıs Cumartesi birbirinden eğlenceli ve renkli skeçleriyle Show Tv ekranında.

Güldür Güldür Show 18 Mayıs Cumartesi Yeni Bölümü
12 okunma
18 Mayıs 2019 - 2:00

Kahkahanın Değişmez Adresi Güldür Güldür Show’da Bu Hafta!

Güldür Güldür Show 18 Mayıs Cumartesi birbirinden eğlenceli ve renkli skeçleriyle Show Tv ekranında.

Kahkahanın değişmez adresi Güldür Güldür Show yeni sezonun renkli sürprizleri ve birbirinden eğlenceli skeçleri ile herkesi ekran başına kilitliyor. Kahkahanın değişmez adresi Güldür Güldür Show birbirinden eğlenceli ve renkli skeçleriyle 7’den 70’e herkesi kahkaha tufanına davet ediyor!

Kalabalık Japon müşterilere yemek hazırlaması için yeni aşçı alan Mesut, aşçısından memnun kalacak mı? Siparişleri yetiştirme de Mesut’a yardımcı olabilecek mi?

19 Mayıs kutlamasında çapkın Bilal’i nasıl zor anlar bekliyor? Çevre okullardan gelen öğrenciler arasında Bilal’in kız arkadaşları da olunca, Bilal yakalanmadan durumu idare edebilecek mi?

Açlıktan biraz agresifleşen Çiçek, Kazım’ı nasıl bir durumun içine sokacak? Çiçek’in ettiği laflara sinirlenen restoran çalışanları, acısını Kazımdan nasıl çıkaracaklar?

Önemli bir sunum öncesi diyete giren Mehtap ve Özge, ne gibi sıkıntılar yaşayabilirler? Kudret ve Çetin, ekip arkadaşlarına nasıl destek olacaklar?

Eşyalarıyla duygusal bir bağ kuran Bilal ailesinden nasıl bir şok yiyecek? Çok sevdiği koltuğunu atmak isteyen aile üyeleri, Bilal’i nasıl etkileyecekler?

Herkesin dedesinden biraz farklı bir dedeye sahip olan Mustafa, tepkilere rağmen bu sefer dedesinin hangi hikâyelerini anlatacak? Mustafa’nın dedesi, tarihe nasıl yön vermiş olabilir?

Hepsi bu hafta Güldür Güldür Show’da.

Güldür Güldür Show, yeni bölümüyle 18 Mayıs Cumartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.