GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW'DA EĞLENCE HIZ KESMİYOR!

Güldür Güldür Show bu hafta hem Cuma hem Cumartesi akşamı yepyeni bölümleriyle ekranda! Güldür Güldür Show'un birbirinden eğlenceli ve renkli skeçleri herkesi ekran başına kilitleyecek. Kahkahanın bir an durmayacağı yeni bölümler Cuma ve Cumartesi akşamı Show TV’de...

Bilal’in çalıştığı şirketten 40. yıl hediyesi olarak sadece bir kahve makinesi alması aile içinde nasıl karşılanacak? Bu hediyenin gerçek değeri ne olabilir? Kahve makinesi ailenin tüm hayallerini gerçekleştirebilir mi? 

Teknoloji dükkanında çalışmaya başlayan Leman ve Mehtap, müşterilerini doğru anlamıyor olabilir mi? Sürekli dükkana gelen Ozan’ın aşkı Mehtap’a mı yoksa bir oyun konsoluna mı? 

Boşanma davalarının çokluğundan rahatsız olan Hakim İbrahim ve Mübaşir Fikri, bir sonraki çifti boşamamaya karar verirse ne olur? Pandemi sürecinde her şeyi daha abartı ve yoğun yaşamaya başlayan Yeter ve Hayati çifti neden boşanmak istiyor? Boşanmak çiftimiz için doğru karar mı? 

Mehtap ve Naime eğlenmek için gittikleri mekanda istedikleri gibi tüm ilgiyi üzerlerine çekebilecek mi? Mekandaki beklenmedik rakip Leman olabilir mi? Leman güzelliği ile tüm erkeklerin başını döndürürken, Mehtap ve Naime bu durumla nasıl baş edecek? 

Kız arkadaşı Yeter’i ilk defa ailesiyle tanıştırmaya düğüne davet eden Mesut’u bekleyen sürpriz ne? Mesut’un eski sevgilisi Süper Kız Çiçek’i aile neden onaylamamıştı? Dünyayı kurtarmaya çalışırken ideal bir gelin adayı olamayan Çiçek haksızlığa uğramış olabilir mi? 

Fazla ağır şartlarda çalışmak zorunda kalan Yeter, Ozan ve İbrahim yeni gelen CEO ile rahat yüzü görecek mi? Başa geçen Hayati Ağa şirketi nasıl yönetecek? 

MESAM Başkan Yardımcılığına İskender Paydaş Seçildi MESAM Başkan Yardımcılığına İskender Paydaş Seçildi

Güldür Güldür Show, yeni bölümüyle 22 Mayıs Cumartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de!