GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW'DA HAFTANIN İKİ GÜNÜ KAHKAHA TUHAFINI VAR!

Güldür Güldür Show bu hafta hem Cuma hem Cumartesi akşamı yepyeni bölümleriyle ekranda! Güldür Güldür Show'un birbirinden eğlenceli ve renkli skeçleri herkesi ekran başına kilitleyecek. Kahkahanın bir an durmayacağı yeni bölümler Cuma ve Cumartesi akşamı Show TV’de...

MESAM Başkan Yardımcılığına İskender Paydaş Seçildi MESAM Başkan Yardımcılığına İskender Paydaş Seçildi

Zemin Kötü stüdyosunda Fikri’nin bu haftaki konuğu kulüp sahibi İsmail! Eski futbolcu Bilal neden artık bir bal markası için maskotluk yapıyor? İsmail’in yurt dışındaki dostluk maçına gönderdiği futbolcular nerede ve ne yapıyor? 

Ailesini kıramayan, her isteklerini almaya çalışan Cemil’e büyük şok! Ailenin harcamalarına kayyum atanırsa ne olur? Kayyum Feridun'un bir anda Cemil ve ailesiyle yaşamaya başlaması nelere neden olacak? Feridun’un harcamaları kısmak için getirdiği öneriler ne kadar uygulanabilir? 

Leman’ı istemeye filmlerin kötü karakteri Fikri geliyor! Kötü adam kahkahası, robdöşambrı ile eve gelen Fikri’ye aile nasıl tepki verecek? Baba Cemil bir türlü damat adayına güvenememekte haklı mı? 

Hayati ve Kudret yeniden Karadeniz Adliyesi'ne transfer olurlar. İkiliyi yine nasıl sıra dışı davalar bekliyor? Kötü haberlere dayanamayan Naime teyze, ters binalar yapan İsmail, uçakta olay çıkaran Mesut, ters ve Karadenizli gibi davranan Mustafa’nın davaları nasıl çözülecek? 

Evliliklerinde kaybettikleri romantizmi yeniden yakalamaya çalışan Yeter’in yıl dönümü planı başarıya ulaşacak mı? Feridun’un bütün bu romantik jestlere tepkisi ne olacak? 

Polis İbrahim ile Fikri, sirkte 500 kişinin cüzdanının çalınması davasını çözebilecek mi? Şüpheliyi teşhis edebilecek olanlardan ifade nasıl alınacak? Sirk çalışanları Pandomimci Cemil konuşmadan ifadesini ne kadar doğru verebilir? Peki Palyaço Hayati’nin şakaları ve balonları ile eşkali belirleyebilecekler mi? Sihirbaz Mesut tanıkları kutuda kaybederken, bu dava nasıl çözülecek?

Yeter, Feridun, Bilal, Leman, Kudret ve Mehtap yanlışlıkla telefonlarındaki grupları keşfediyorlar. Erkeklerin "Er Gazinosu" grubunda neler paylaşılıyor? Peki kızların "Kısır Günü" grubu ne kadar masum? 

Güldür Güldür Show, yeni bölümüyle 28 Mayıs Cuma akşamı saat 20.00’de Show TV’de!