BİRBİRİNDEN EĞLENCELİ SKEÇLER GÜLDÜR GÜLDÜR SHOW'DA!

Ekranların komedi klasiği Güldür Güldür Show, yeni bölümleriyle Cuma akşamları izleyici ile buluşmaya devam ediyor. Güldür Güldür Show birbirinden eğlenceli ve renkli skeçleriyle herkesi ekran başına kilitleyecek. Kahkahanın bir an durmayacağı Güldür Güldür Show, Cuma akşamı Show TV’de...

Anlattığı geçmişe dair hikayelerle meşhur Bilal Dede, bayramı geçirmek için torunlarına gidiyor. Evdeki dengeler dünyanın en yaşlı insanı Naime teyzenin gelmesiyle bozulacak. 97 yaşındaki Bilal Dede, Naime teyzenin yanında gencecik kalmış olabilir mi? 

Mehtap ve Feridun’un salonunda koca bir boyut kapısı açılmış ve anne Naime buradan içeriye düşmüş olabilir mi? Boyut kapısından anneyi kurtarmaya çalışan Fikri, başarılı olabilecek mi?

Dünyanın en iyi esnafı Mesut, ucuz bir telefon almak için gelen Bilal ve Mehtap anneyi nasıl ağırlayacak? Yeni çırak Mustafa, örnek bir çalışan olabilecek mi? Esnaf Mesut gerçekten herkese her şeyi pazarlayabilecek güçte midir?

Çukur mahallesinde yönetici olan Bilal, duvarlara yazı yazılan binanın duvarlarının boyanması için Fikri ustayı yanına alarak kahvehaneye konuşmaya gidiyor.  Yamaç Bahadır, Cumali Mesut, Medet İbrahim ve Aliço Feridun’un katılmasıyla alevlenen ortamda neler yaşanacak? 

Şahsiyet 4. bölümünde neler yaşandı ve oyuncu kadrosu Şahsiyet 4. bölümünde neler yaşandı ve oyuncu kadrosu

Gelecekten Günümüze Ramazan Özel programında bu sefer ses sanatçısı Mehtap, müezzin Mesut hoca, oruçlu vatandaş Kudret, seyirci Fikri ve onları gelecek temsilcileri geliyor. Kuşaklar arası değişim ne durumda, günümüzün koşulları, geçmiş temsilcileri anlayabilecek  mi?

Güldür Güldür Show, yeni bölümüyle 7 Mayıs Cuma akşamı saat 20.00’de Show TV’de!