Ekranların komedi klasiği Güldür Güldür Show, sezon finali ile ekranlara geliyor.

Ekranların komedi klasiği Güldür Güldür Show, sezon finali ile ekranlara geliyor. Güldür Güldür Show birbirinden eğlenceli ve renkli skeçleriyle herkesi ekran başına kilitleyecek. Kahkahanın bir an durmayacağı Güldür Güldür Show, Cuma akşamı Show TV’de...
 
Bilal, İsmail ve Kudret şampiyonluk maçı ile taziye ziyareti arasında kalıyor. Bir yandan arkadaşları Mesut’a destek olmak için yanında kalmak isteyen grup bir yandan maç heyecanını yaşayabilecek mi? 


Ev alma komşu al, peki Çiçek’in yeni evindeki komşusu Naime nasıl biri? Yere düşen kalemden rahatsız olan, bir anda elinde kekle börekle beliren Naime ile yaşam nasıl olacak? 
Nokta Com aşıkları Bilal ve Naime aynı okula devam edebilecek mi? Bilal beklediği puanı alıp Naime ile aynı okulu kazanabilecek mi? Büyük aşk bu sefer de engelleri aşabilecek mi?
Yaralı Show sezon finalinde yine birbirinden özel konukları ağırlıyor! Leman Candan, Kobra İbrahim ve Kurye Cemil’in konuk olduğu, halay ekibinin bir an durmadığı Yaralı Show yine çok renkli ve olaylı. 
Mesut eniştenin hiç durmadan konuşmalarına dayanacak gücü kalmayan Hayati ve Mehtap nasıl bir çare bulacak? Aile, psikolog adayı Feridun’un da yardımıyla Mesut enişteyi daha az konuşmaya ikna edebilecek mi? Peki aşk Mesut enişteyi değiştirebilir mi?
Güldür Güldür Show, sezon finali bölümüyle 2 Temmuz Cuma akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

Pastacıların Düellosu 16 Temmuz Cuma Yeni Bölümü Pastacıların Düellosu 16 Temmuz Cuma Yeni Bölümü