Çeşitli sebeplerle tasfiyesi kararlaştırılmış ürünlerin, ihale yoluyla halka satışı yasalarımız gereği yapılması gereken bir işlemdir. Sınır kapılarında yasal dayanağı olmadan yurda sokulmaya çalışılan cep telefonları ve benzeri ürünler, yasal prosedürün tamamlanmasının ardından tasfiyesine karar verildiyse, ihale yoluyla satılıyor. Belirlenen ilk satış bedelleri, değerleme uzmanları tarafından ürünün özelliklerine göre oluşturuluyor. Buna karşın belirlenen ilk satış bedelleriyle ihaleye giren tüm ürünler, muadillerine göre çok ekonomik fiyatlara sahip oluyor. Özellikle cep telefonu konusunda sürekli yeni ihalelere ulaşabilirsiniz.

E-İhaleyle Nasıl Cep Telefonu Alabilirim?

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

e-ihale.gov.tr web platformu, tasfiye kararı alınmış tüm ürünler için, online olarak ihalelere erişim olanağı sağlıyor. Resmi olarak satışların fiziki şekilde yapılmasının yanında, online olarak e-ihale.gov.tr aracılığıyla da ulaşılması mümkün oluyor. Kampanaya T.C. vatandaşı olan ve 18 yaşını geçen herkes katılabiliyor. İhaleye katılım için belirlenmiş teminat bedellerinin yatırılması gerektiğini de unutmamalısınız. İhaleyi kazanamadığınız durumlarda, teminatlarınız süratli bir şekilde iade ediliyor. Ekonomik fiyatlarıyla birçok avantaj oluşturan çeşitli cep telefonu ihalelerinden örnekleri yazımızın devamında inceleyebilirsiniz.

4 Adet Redmi Note8 Cep Telefonu 5.750 TL

İhalesi 2 Mart tarihinde başlamış olan bu ihalede 4 adet Redmi Note 8 cep telefonu ve 4 adet çeşitli telefon kılıfı satılıyor. İhale 7 Mart saat 11:15’e kadar sürüyor. İhaleye katılabilmek için, 1.150 TL olan teminatın yatırılması gerekiyor. İhaleye online olarak e-ihale.gov.tr üzerinden katılabilirsiniz. Benzersiz fiyatıyla bu ihaleden faydalanmanızı öneririz.

6 Adet İphoneS Cep Telefonu 520 TL

2 Mart tarihinde başlamış olan ihale, 7 Mart saat 11:15’de bitecek. Muadillerine göre olağanüstü bir fiyatla satışa sunulmuş olan ihaleye katılmak için, 100 TL teminat bedeli yatırmanız gerekiyor. İhalenin bitimine henüz 2 gün var.

2 Adet Redmi 9A 1.010 TL

2 Adet Remi Note9A model cep telefonu 2 Mart tarihinden beri ihaleye açık durumda. İhale başlangıç bedeli 840 TL olan telefonlar için, ihale şu anda 1.010 TL’ye ulaşmış durumda. İhalenin bitiş tarihi 7 Mart saat 14:50. İhaleye katılabilmek için 168 TL olan teminat bedelinin yatırılması gerekiyor. Tüm ihalelere katılabilmek için, ilgili ürünün belirlenmiş teminat bedellerinin yatırılması ve e-ihale.gov.tr üyeliğinin tamamlanmış olması gerekiyor.