Eski manken Tuğba Özay bu sefer de bir televizyon kanalına katılarak kendisini eleştirenlere sitem etti!

Bir dönemin ünlü mankenlerinden Tuğba Özay son günlerde tüm ülkeminde! Antalya Manavgat yangını sırasında çiftliğinin zarar görmesinden korktuğu için felç geçirdiğini söyleyen eski manken herkesi çok korkutmuştu. Instagram'da paylaştığı videodan sonra sosyal medyanın desteğini arkasına alan Tuğba Özay'ın "felç geçirdim" demesinden 2 gün sonra Şirinevler'de bir kuyumcu açılışında görüntülenmesi herkesi oldukça şaşırttı ve sinirlendirdi!

Sosyal Medyadan Linç Edildi!

Sosyal medyadan linçlenmeye başlayan Tuğba Özay, kendisine gelen eleştirilere daha fazla dayanamadı ve Instagram'dan canlı yayın açarak kendisini eleştirenlere ağzına geleni saydı! Küfürlerin ve hakaretlerin havada uçuştuğu canlı yayında Tuğba Özay sinir krizi geçirdi; "Dün bütün gece uyumadım. Uyumadığımı arkadaşlarım çok iyi biliyor. Takip edenler çok iyi biliyorlar. Bugün ben iki ay öncesinden İstanbul'da alınan evet bir programım var. Hiçbir şekilde makyaj da yok yüzümde. Makyajsız bir şekilde organizasyona gittim. 45 dakika o insanların da gönlünü hoş ettim. O insanlarla bir sözleşmem var. Ben o insanların marka yüzüyüm. O insanlar da bugün için bir emek harcamışlar, yatırım yapmışlar. Sırf onları da mağdur etmemek adına, yardımcılarım ve ailemin de orada olması nedeniyle İstanbul'a geldim dün gece… Hiç uyumadım sabaha kadar yayın yaptım. Devlet yetkililerini de aradım."

"Ben daha ne yapayım? Öleyim mi? Bunu mu istiyorsunuz? bugün bütün acımı içime gömerek sadece bir açılışa katıldım. Bir de baktım ki kıyametler kopuyor! Ben şimdi ne yapmalıyım? Üç gün sonra ben yine Manavgat'ta olacağım. Zaten o bölgeye yardımlar da götüreceğiz. O bölgede mağdur olan herkesin yanında ben olacağım."

Gündem Değiştirme Çabası!

Bu açıklamanın ardından bir de televizyon programına katılan Tuğba Özay, programda da isyan etmeye devam etti. Yağmacılar yüzünden ailesinin ve yardımcılarının çiftlikten ayrılamadığını dile getiren Tuğba Özay; "Ben günlerdir linç ediliyorum, niye? Felç olmadım diye mi? Bu kadar mı sağ duyunuzu kaybettiniz!" diyerek isyan etti.