Birçok sevilen şarkıya yaptığı coverlarla dikkatleri çeken ve beğenilen şarkıcı Zeynep Bastık, uzun yıllar birlikte olduğu Tolga Akış ile evlendikten kısa bir süre sonra boşanma kararı almış ve ünlü çift hayranlarını oldukça şaşırtmıştı. Son olaraksa Tolga Akış ile daha evlenir evlenmez boşanan şarkıcı Zeynep Bastık'ın gönlünü yurt dışında yaşayan fotoğrafçı Seren Dal'a kaptırdığı iddia ediliyor. İşte detaylar!

Evlenir Evlenmez boşanma Kararı Aldılar

Harika coverları ise müzik severlerin hayranlığını kazanan Zeynep Bastık, uzun süre boyunca birlikte olduğu sevgilisi Tolga Akış ile evlenmiş ve evlenir evlenmez de anlaşamadıkları gerekçesi ile ayrılma kararı almışlardı.  Evliliklerinin biteceğinin duyulmasının ardından ise Bastık; 'Kimse boşanmak için evlenmiyor ama biz eş olma durumunu beceremedik.'' şeklinde bir açıklamada bulunmuştu. Aynı zamanda Zeynep Bastık'ın menajeri olan Tolga Akış'la uzun bir birlikteliği olan Zeynep Bastık, geçtiğimiz Temmuz ayında görkemli bir düğünle evlenmişlerdi. Üç yıl süren birlikteliklerinin ardından evlenme kararı alan çift düğünden birkaç ay sonra ise boşanma kararı alarak herkesi şaşırttı.

Boşanma kararını açıklayan Zeynep Bastık; 'Tolga benim için bir sevgiliden veya eşten çok daha fazlası oldu hep. O yüzden bu evliliği sonlandırma kararı alırken çok dramatize etmedik. Çünkü biliyoruz ki dört sene boyunca bizi asla endişeye düşürmeyen sonsuz sevgimiz, birbirimize duyduğumuz güven en başta geliyor, öyle olmaya da devam edecek. Kurduğumuz tüm hayalleri gerçekleştirmek için çalışmaya devam edeceğiz. Kısacası birbirimizin hayatından çıkmıyor, sadece şekil değiştiriyoruz. Ve birbirimizi çok seviyoruz.'' ifadelerini kullanmıştı.

Çerkezköy Devlet Hastanesi'nde "Sahte Doktor"luk Yapan Ayşe Özkiraz'ın Tutukluluk Halinin Devamına Karar Verildi Çerkezköy Devlet Hastanesi'nde "Sahte Doktor"luk Yapan Ayşe Özkiraz'ın Tutukluluk Halinin Devamına Karar Verildi

Yeni Bir Aşk mı?

Çağımızda evliliğin zor olduğunu iddia eden Zeynep Bastık için son zamanlarda ise gönlünü başka birisine kaptırdığı yönünde iddialar var. Ünlü şarkıcı Zeynep Bastık'ın yurtdışında fotoğrafçılık yapan Seren Dal ile bir aşk yaşamaya başladığı iddia ediliyor. Söz konusu iddiaların kaynağı ise aslında ikilinin sosyal medya hesaplarından yapmış oldukları ayna karşısında poz vererek paylaştıkları fotoğraflar. Zeynep Bastık'ın ve Seren Dal'ın aynı şekilde ayna önüne poz vererek çektikleri fotoğraflarını sosyal medyalarında paylaşmaları, ikilinin aşk iddialarını kuvvetlendirmiş oldu.