Nakde sıkışan herkes bankadan kredi çekmek istiyor. Ancak bankaların yüksek kredi faiz oranları nedeniyle kredi çekmek günümüzde oldukça maliyetli ve zorlu bir hale geldi. Yapı Kredi Bankası ise acil nakit ihtiyacı olanlar için hem hızlı hem de avantajlı koşullarda ihtiyaç kredisi desteği sunuyor. Yapı Kredi Bankası’nın herkes için sunduğu bireysel ihtiyaç kredisiyle 100.000 TL’ye kadar olan ihtiyaçlarınıza uygun koşullarda kredi kullanabilirsiniz.

Yapı Kredi 36 Ay Vadeli İhtiyaç Kredisi

Yapı Kredi Bankası’nın sunduğu bireysel ihtiyaç kredisi ile tüm acil nakit ihtiyaçlarına hem ekonomik hem hızlı bir çözüm sunuyor. Yapı Kredi Bankası bireysel ihtiyaç kredisine başvurular şubeye gitmeden de yapılabiliyor. Anında kredi kampanya sayesinde ister Yapı Kredi müşterisi olun, ister olmayın fark etmeksizin hemen bireysel ihtiyaç kredisine başvuru yapabilirsiniz.

Yapı Kredi Bankası’nı anında ihtiyaç kredisi kampanyasında uygun faiz oranları ve tam 36 aya varan vade imkanından yararlanılabiliyor. Yapı Kredi Bankası, bugünün ihtiyaçlarını başka bir zamana ertelemek yerine hemen avantajlı koşullarda ihtiyaç kredisi kullanmaya yardımcı oluyor. Özellikle ilk 3 ay taksit ödemesi olmadan tam 36 ay vadeli kredi kullanarak, tüm ihtiyaçlar şimdi karşılanıyor, sonra ödeniyor.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Yapı Kredi Bankası 3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyası sayesinde tüm acil nakit ihtiyaçları şimdi karşılayabilir, ilk taksit ödemesine tam 3 ay sonra başlanabilir. Böylelikle nakit sıkışıklığı nedeniyle kullanılan kredinin ödemesinin aynı ayın sonunda gelmesinin yaratacağı ekstra sıkışıkla da uğraşmak zorunda kalınmıyor.

Yapı Kredi Bankası 100.000 TL Limitli İhtiyaç Kredisi

Yapı Kredi Bankası tarafından sunulan ihtiyaç kredisinde uygulanan faiz oranları ise kişiye özeldir. Özellikle gelir durumunuza göre belirlenecek ön onaylı limit ve sadece %2.47’den başlayan kredi faiz oranları bulunuyor. Yapı Kredi’den kullanacağınız bireysel ihtiyaç kredisinde en üst limit 100.000 TL olurken, tam 24 ay vade için %2.47 faiz oranından yararlanılabiliyor.

Bankacılık mevzuatı gereğince Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisinde 36 ay vade 50.000 TL’ye kadar seçilebilirken, 50.001 TL ve 100.000 TL arasına ise yalnızca 24 ay vade seçimi yapılabiliyor.