Acil nakde sıkışanlar için Akbank’tan 7 gün 24 saat başvuru şartı olmadan anında nakit çözüm desteği geldi. Akbank nakit avans sayesinde artık Axess kredi kartı sahipleri, başvuru yapmadan dilediği zaman nakit ihtiyaçlarına çözüm oluşturabiliyor. Akbank tarafından sunulan nakit avans ürününde taksit fırsatından da yararlanılabiliyor. Böylelikle ihtiyaç kredisi prosedürüyle uğraşmadan, 7/24 her ihtiyaç duyulduğu anda nakit ihtiyacı için taksitli nakit avans kullanılabiliyor. İşte Akbank’ın taksitli nakit avans kampanyasının tüm detayları!

Akbank’tan Taksitlendirilebilir Nakit Avans Çözümü

Akbank, tüm acil nakit ihtiyaçları için avantajlı geri ödeme koşulları ve başvuru şartı olmadan nakit avans kullanım imkanı sunuyor. Akbank’ın Axess kredi kartı sahiplerinin yararlanabildiği kampanya sayesinde 7 gün 24 saat tüm acil nakit ihtiyaçları için anında çözüm sağlanabiliyor. Üstelik Akbank nakit avans kullanımlarında tam 12 aya varan vade imkanından da yararlanılabiliyor. Böylelikle hem başvuru şartı olmadan hem de şubeye gitmeden karşılanabilen nakit ihtiyaçlarının geri ödemeleri de uygun koşullarda gerçekleştirilebiliyor.

Akbank’tan %1.73 Faizli Taksitli Nakit Avans

Akbank taksitli nakit avans kampanyasından tüm Axess kredi kartı sahipleri yararlanabilmektedir. Ancak kampanyadan yararlanarak, nakit avans kullanabilmek için mutlaka Axess kredi kartında “kullanılabilir nakit avans limiti” olması gerekmektedir. Kullanılabilir nakit avans limiti olan kişiler 7 gün 24 saat başvuru şartı olmaksızın acil nakit ihtiyaçları için kullanım gerçekleştirebiliyor. Dolayısıyla kullanılabilecek taksitli nakit avans limiti, kredi kartında tanımlı olan kullanılabilir nakit avans limitiyle sınırlıdır.

Kullanılabilir nakit avans limiti uygun olan Axess sahipleri, 200 TL le 40.000 TL arasındaki tüm ihtiyaçları için nakit çekim yapabiliyor. Bu noktada Akbank ATM’lerinden yapılacak nakit çekim işlemlerinde günlük ATM çekim limiti ile sınırlama uygulanmaktadır. Bunun dışında Akbank Mobil, Jüzdan ve Akbank İnternet Şubesi kanallarından yapılacak Axess nakit çekim işlemlerinde standart limit sınırlamaları uygulanmaktadır. Buna göre 4.000 TL limitli nakit avans çekiminde 12 ay vade için %1.73 faiz uygulanıyor. Böylelikle aylık taksit tutarı sadece 382.02 TL oluyor. Bu şekilde tüm acil nakit ihtiyaçları hem kolayca hem de ekonomik koşullarda karşılanabiliyor.

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli