Hayat beklenmedik anlarda çıkarttığı masraflarla ekonomik olarak sıkışmaya neden oluyor. Eğitimden, sağlığa ve hatta seyahate kadar pek çok farklı alanda acil nakit ihtiyacı oluşabiliyor. Böyle durumlarda kredi kartı sahipleri, kredi çekmek yerine kartlarından nakit avans kullanabiliyor. Hem daha uygun koşullarda hem de daha avantajı geri ödeme seçeneklerinden yararlanabiliyor. Üstelik kart nakit avansta başvuru şartı yok. Hemen 7/24 ihtiyaç duyduğunuz anda nakit avans kullanabiliyorsunuz.

TEB’ten Faizsiz Nakit Avans Kampanyası

Türkiye Ekonomi Bankası(TEB), 2022’nin bahar ayları coşkusunu doyasıya yaşamak isteyen TEB’lilere birbirinden avantajlı yepyeni kampanyalar sunuyor. Özellikle acil nakit ihtiyaçlarının daha avantajlı koşullarda karşılanmasına yardımcı olan kampanyalar dikkat çekiyor. Bu kampanyalardan birisi de TEB’in sunduğu taksitli nakit avans kampanyasıdır.

Taksitli nakit avans kampanyası artık faizsiz oldu. TEB kredi kartı sahipleri, hemen taksitli nakit avans kullanımı %0 faizle gerçekleştirebiliyor. Kampanyadan yararlanabilmek için 08.04.2022 ile 10.05.2022 tarihleri arasında CEPTETEB Mobil bankacılık uygulamasındaki “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğinden yararlanarak ilk defa CEPTETEB’li olmanız gerekiyor. Bu şartları sağlayarak TEB faizsiz taksitli nakit avans fırsatından yararlanabilir ve ihtiyaçlarınızı faiz yükü olmadan karşılayabilirsiniz.

TEB’in 8.04.2022 ile 10.05.2022 tarihleri arasında geçerli olan faizsiz taksitli nakit avans kampanyası ile acil nakit ihtiyaçları için şubeye gitmeye veya mesai saatini beklemeye de gerek yok. TEB faizsiz taksitli nakit avans kullanımını 7 gün 24 saat başvuru şartı olmadan ve onay beklemeden CEPTETEB Mobil, CEPTETEB İnternet Şubesi, TEB ATM ve TEB Çağrı Merkezi kanallarından gerçekleştirilebiliyor.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

6 Aya Varan Vade Fırsatlı %0 Faizli Taksitli Nakit Avans

CEPTETEB kredi kartı müşterileri 10.05.2022 tarihine kadar yapacağı nakit avans kullanımlarında faiz ödemek zorunda kalmıyor. CEPTEB, tüm kredi kartı müşterilerine kredi kartlarında mevcut olan kullanılabilir nakit avans limitine uygun olarak 3.000 TL’ye kadar olan acil nakit ihtiyaçları için faiz talep etmiyor.

Faizsiz taksitli nakit avans kampanyası kapsamında CEPTETEB’liler 3.000 TL’ye kadar olan taksitli nakit avans kullanımlarını 6 aya kadar vade seçimiyle %0 faizli olarak gerçekleştirebiliyor.  Bunun dışındaki tutarlarda veya vade sayısı seçimlerinde ise standart CEPTETEB %1.80 nakit avans faizi uygulanmaktadır.