Ekranların sevilen isimlerinden birisi olan Burcu Özberk'in eski hali ve en son halini kıyaslayan takipçiler son zamanlarda oyuncunun estetikli olup olmadığına dair bir tartışmanın içine gömülmüş durumda. Son olarak Aşk Mantık İntikam dizisi ile ekranlarda izlediğimiz güzel oyuncuyu tanımayan yoktur. Dizide Esra karakteri ile yine beğenileri toplayan burcu Özberk, Maske Kimsin Sen adlı yarışmada da harika bir performans göstermişti. Tüm bu projelerde takdirleri toplayan güzel oyuncunun ilk zamanlardaki hali ile son hali arasındaki fark ise bir tartışma konusu. Başarılı oyuncu Burcu Özberk her ne kadar estetik yaptırmadığını söylese de Özberk'in estetikli olduğunu iddia edenlerin sayısı da az değil. İşte sosyal medyayı ikiye bölen tartışma!

Artık Vize Almak Daha mı Kolay Olacak? Schengen'de Yeni Dönem: Dijitalleşme Teklifi Kabul Edildi! Artık Vize Almak Daha mı Kolay Olacak? Schengen'de Yeni Dönem: Dijitalleşme Teklifi Kabul Edildi!

Huricihan'dan Bugüne

Son olarak FOX TV ekranlarında yayınlanan ve oldukça da iyi bir izleyici kitlesine sahip olan Aşk Mantık İntikam adlı dizide Esra karakterini canlandıran güzel oyuncu Burcu Özberk, hepimizin tanıdığı isimlerden. Son dönemde farklı birçok projenin aranılan isimlerinden birisi olan başarılı oyuncu, ekranlarla ilk efsane dizi Muhteşem Yüzyıl ile tanıştı.    Dizide Huricihan Hatun rolünü canlandıran oyuncu bunun ardından Güneşin Kızları adlı dizide rol aldı. Burada tamamen yıldızı parlayan genç oyuncu bu projenin ardından da Şahane Damat, Badem Şekeri, Aslan Ailem, Afili Aşk, Çocukluk ve Aşk Mantık İntikam adlı televizyon dizilerinde önemli roller aldı.

Estetikli mi?

1989'de Eskişehir'de doğan Burcu Özberk, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nden mezun. Bugüne kadar birçok tiyatro oyununda oynayan genç oyuncu sanatıyla olduğu kadar güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çekiyor. 53 kilo olan Burcu Özberk, 163 boyunda. Oynadığı dizilerdeki performansının yanı sıra fiziki görünümü ile de sık sık gündeme gelen genç oyuncunun estetik olup olmadığı ise son zamanlardaki sosyal medya tartışmalarından birisi. Eski hali ile son halini kıyaslayan takipçilerin bir kısmı güzel oyuncunun estetik olduğunu düşünürken güzel oyuncu ise estetik iddialarını reddediyor. Sonuç olarak estetik olduğu iddiaları ile sıklıkla gündeme gelen Burcu Özberk, her ne kadar estetik iddialarını reddediyor olsa da, sanatçının eski ve yeni fotoğrafları yine de bu ihtimali akıllara getirmeye yetiyor.