Sosyal medyanın şu anda en çok konuştuğu konuların arasında magazin dünyasının iki isminin düğünü var desek yanlış olmaz. Oyuncu Merve Boluğur ile bir süredir birlikte olduğu sevgilisi oyuncu, DJ Mert Aydın, dün akşam Fuat Paşa Yalısı'nda gerçekleşen bir düğünle evlendiler. Geçtiğimiz günlerde sevgilisi Mert Aydın'dan evlenme teklifi alan ve teklifi kabul eden Boluğur, düğün için sıkı bir hazırlık yapmıştı. Genç çiftin düğününde ise en çok konuşulan konu, Mert Aydın'ın arkadaşlarını yaptığı şaka oldu. İşte düğüne ve tüm geceye damgasını vuran şaka!

Sıkı Hazırlık Yapmıştı!

Bir süredir sevgilisi Mert Aydın ile birlikte olan Merve Boluğur, evlilik için oldukça sıkı bir hazırlık yapmış ve hatta tüm hazırlık sürecini sosyal medyadan takipçileri ile paylaşmıştı. Sık sık hazırlıklar ile ilgili bilgi veren ve bu minvalde paylaşımlar yapan Merve Boluğur ve Mert Aydın çifti, dün sonunda dünyaevine girdi. Dün akşam sevdiklerinin ve ailelerinin katılmış oldukları bir törenle hayatlarını birleştiren çiftin nikahlarını Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen kıydı. Fuat Paşa Yalısı'nda gerçekleşen nikah töreninde Boluğur’un şahitliğini Behzat Gerçeker, Aslı Hünel ve Bülent Kuş yaparken, Mert Aydın’ın nikah şahitliğini ise Çetin Yılmaz, Nurettin Doğan ve Murat İşgel yaptı.

Van'da Yaşayan 9 Yaşındaki Mete Durna, Köpek Saldırısı Sonucu Hayatını Kaybetti! Van'da Yaşayan 9 Yaşındaki Mete Durna, Köpek Saldırısı Sonucu Hayatını Kaybetti!

Son Pişmanlık Neye Yarar?

Düğünde iki gelinlik giyen Merve Boluğur'un gelinliklerinin imzası ise modacı Tolga Çam’a ait. Düğün öncesinde soyadına Aydın soyadını ekleyen Merve Boluğur, eşi ile fotoğrafını ise “Kocam dedim dedim oldun. Seni çok seviyorum” notuyla paylaştı. Merve Boluğur'un "Jelibonum" dediği eşi Mert Aydın'la fotoğrafları, düğünden önce soyadına Aydın soyadını eklemesi gibi detaylar sosyal medyada bir hayli konuşulan konular arasına girdi. Ama düğünün en çok konuşulanı ise Mert Aydın'ın arkadaşlarının yapmış oldukları şaka idi. Törene damgasını vuran şakada damadın arkadaşları nikahta söz sırası Mert Aydın'a gelince, Müslüm Gürses'in "Olmadı Yar" şarkısını çaldırdı. Nikah memuru Merve Boluğur'a cevabını sorduğunda Boluğur uzunca bir şekilde iyi günde kötü günde Mert Aydın'la birlikte olmak istediğini söyledi. Cevap sırası Mert Aydın'a geldiğinde ise bir anda Müslüm Gürses'in şarkısı devreye girdi. Şarkının "Son pişmanlık neye yarar" diye başlayan bölümü ile yaptıkları şaka, tüm davetlileri güldürdü.