Sevilen oyuncu Tuba Büyüküstün, Onur Saylak ile evliliğinden olan kızları Toprak ve Maya ile yaptığı sosyal medya paylaşımlarıyla da ilgi odağı oluyor. Kendisi anne tarafından Kurum, baba tarafından Girit göçmeni köklerine sahip olan Tuba Büyüküstün, sosyal medya paylaşımlarıyla büyük ilgi görüyor. Büyüküstün aldığı bir kararla birlikte, kızları Toprak ve Maya ile birlikte Paris’ e yerleşti.

Ünlü oyuncu “ En çok kızlarımın geleceği için endişeleniyorum “ diyerek, Türkiye’ den ayrılma kararı aldığını açıkladı. Çocuklarının geleceği konusunda yoğun endişeler taşıdığını söyleyen oyuncu, Elle Türkiye dergisine verdiği röportajda açıklamalar yaptı.

Paris’ e Yerleştim

Türkiye’ den ayrılma kararını kızları Toprak ve Maya’ nın daha iyi bir gelecek sahibi olabilmesi için aldığını belirten oyuncu, yakın gelecek için yoğun endişeler taşıdığını söyledi. Şu an için Paris’ te ne kadar kalacaklarının belli olmadığını söyleyen oyuncu, açıklamalarına şöyle devam etti;

“ Kızlarla birlikte şimdilik buradayız, ama ne kadar süreceğine dair plan yapmadık. Paris'i çok sevdiğimi ve tıpkı İstanbul gibi burada da kendimi evimde hissettiğimi hep söyledim Kızlar okula gidiyor, ben de günlük işlerimi hallediyorum. “
Anne olmanın her şeyi değiştirdiğinin altını çizen Büyüküstün, kendisinin de değiştiğini ifade ederek, “ Artık hiçbir zaman tek kişilik düşünmüyorsun. İlk anne olduğum zamanlar demiştim; artık ölmek çok zor. “ dedi.

Nusret, Maçka'daki Park Hyatt Oteli İçin Tanıtım Videosu Yayınladı, Gözlükle Duşa Girdi! Nusret, Maçka'daki Park Hyatt Oteli İçin Tanıtım Videosu Yayınladı, Gözlükle Duşa Girdi!

“ En çok kızlarımın geleceği için endişeleniyorum. Çocuklarım adına nasıl bir dünyanın bizi beklediğini bilmiyorum. Umarım bu endişelerin hepsi boştur. Kızlarıma tamamen açığım. Bilsinler ki ben mükemmel değilim. Endişelerim var, sorunlarım var, saçmalıklarım ve kendimi düşük hissettiğim, hatta pes ettiğim zamanlar var. “

Ünlü oyuncu Onur Saylak ile yaptığı evlilikten Toprak ve Maya isimli iki çocuk sahibi olmuştu. Eşinden yakın zamanda ayrıldıktan sonra kızlarıyla birlikte yaptıkları sosyal medya paylaşımlarıyla da gündeme gelmeye devam Büyüküstün, Fransa’ ya yerleşme ve çocuklarını burada büyütme kararı aldı. Paris’ i çok seven Büyüküstün, çocuklarının iyi bir eğitim alabilmeleri için yoğun şekilde çaba gösteriyor. Fransa ve Avrupa’ nın önümüzdeki kış yaşayacağı enerji sıkıntıları, Büyüküstün’ ün Paris’ e yerleşme kararını etkilememiş gibi görünüyor.