Ünlü oyuncu Eda Ece, fenomen dizi "Yasak Elma"daki Yıldız karakteriyle şöhretinin zirvesine çıktı. Yeni sezona dair ilk haberler de ondan geldi!

Eda Ece, psikoloji eğitimi alsa da gönlündeki oyunculuk aşkının peşinden giderek dizilere adım atan bir isim. Keşfedilmesinde tabii ki güzelliğinin de payı var! Hatta uzun süre çok da oyunculuk gücü gerektirmeyen rollerde oynadığı için sektöre "genç ve güzel kadın" kontenjanından katıldığı düşünülüyordu. Ama "Yasak Elma" dizisi Eda Ece hakkındaki algıyı tamamen değiştirdi.

Yıldız Ona Yaradı

Eda Ece-1

2018'de başlayan "Yasak Elma", Talat Bulut ve Şevval Sam gibi güçlü isimlerle yola çıksa da oldukça klişe bir senaryoya sahipti. Bu yüzden de fazla uzun ömürlü olmayacağı düşünülüyordu. Ama tam tersi oldu! Dizide entrika, aşk, ihtiras, komedi, kısacası ne ararsanız vardı ve tempo hiç düşmüyordu. Dizinin komedi yükünü de Eda Ece sırtlayarak herkesi şaşırttı! Kendi inisiyatifiyle canlandırdığı Yıldız karakterine mizahi bir boyut katan ünlü oyuncu, dizinin en sivrilen ismi oldu. Böylece, oyunculukta aslında ne kadar iyi olduğunu dosta düşmana ispatlama imkanı da buldu!

Ne Yapsa Yaranamıyor! Eleştirilerden Kurtulamıyor: Netflix'le Dönmeye Hazırlanan Hazal Kaya Bu Kez Kimden Azar Yedi? Ne Yapsa Yaranamıyor! Eleştirilerden Kurtulamıyor: Netflix'le Dönmeye Hazırlanan Hazal Kaya Bu Kez Kimden Azar Yedi?

Geçen Sezon Zor Geçti

Eda Ece

Eda Ece, günlük yaşamında da modu hiç düşmeyen ve neşeli halleriyle etrafındakilerin de enerjisini yükselten biri gibi görünüyor. Ama pandemi ona hiç yaramadı! Pandemi nedeniyle "Yasak Elma"nın çekim takvimi çok ağırlaşınca aylarca ara vermeden çalışan ekipte, en çok yorulan isimlerden biri de Eda Ece'ydi. Bu durumdan sık sık şikayet etmeye başlayan ve fotoğraflardan bile enerjisinin düştüğü hissedilen ünlü oyuncu, yetmezmiş gibi Covid-19'a yakalandı. Zorlukla sezon sonunu getirebilen ünlü isim, tatilden tatile koşarak kendine gelmeye başladı.

"Sete Çıkmaya..."

Eda Ece story

Herhalde tatiller Eda Ece'ye fazlasıyla yaradı. Çünkü artık setten yorgunluk ve bezginlik ifadeleriyle söz etmiyor. Onun yerine, sete tekrar gideceği günleri iple çekiyor! "Sete çıkmaya geri sayım. Vallahi beşinci sezon geliyor." diyen Eda Ece, ekipten çekimlere başlayacaklarını duyuran ilk isim oldu ve hayranlarını sevindirdi.