Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

Ev sahibi olmak isteyenler, gayrimenkul sektöründeki yüksek fiyatlar nedeniyle bu hayallerini başka bir zamana ertelemek zorunda kalıyor. Yüksek ev fiyatlarından yakınanlara büyük müjde Halkbank’tan geldi. Halkbank, Türkiye genelinde çeşitli yollarla elinde bulunan konutların satışını ihale usulünde satışa sunuyor. Çok uygun konut fiyatlarının bulunduğu Halkbank konut satışında 200.000 TL’ye ev sahibi olma fırsatı yakalanıyor. İşte çok cazip fiyatlarıyla Halkbank konut satışı!

Halkbank Ankara Polatlı’da Apartman Dairesi 156.000 TL

Halkbank’ın başkent Ankara’da satışa çıkarttığı konutlar arasında yer alan apartman dairesi Polatlı ilçesinde bulunuyor. Ankara’nın Polatlı ilçesi Mehmetakif Mahallesi’nde bulunan apartman dairesi ihale satış başlangıç bedeli yalnızca 156.000 TL olarak belirlenmiştir. Başkent Ankara’da çok uygun fiyata ev sahibi olma fırsatı sunan apartman dairesi satış ilanına konu olan konut Polatlı ilçesi Mehmetakif Mahallesi, Ülgentürk Sokak’ta bulunuyor. 3 katlı yapının 2.katında bulunuyor.

94 metrekarelik kullanım alanına sahip olan dairenin satış başlangıç bedeli 156.000 TL olarak belirlenmiştir. Ayrıca ihaleye katılmak isteyenler Halkbank şubeleri üzerinden 4.680 TL tutarındaki teminat bedelini yatırması gerekiyor. Teminat bedelini yatıranlar, 156.000 TL başlangıç bedeli üzerinden minimum 2.000 TL tutarında artış sağlayacak şekilde tekliflerini iletebiliyor. İhale süresi sonunda en yüksek teklifi veren kişi olabilir ve Halkbank konut kredisi desteğiyle bu çok cazip fiyatlı apartman dairesine sahip olabilirsiniz.

Halkbank Ankara Beypazarı’nda Apartman Dairesi 168.000 TL

Halkbank tarafından Ankara’ın Beypazarı ilçesinde satışa sunulan apartman dairesinin ihale satış başlangıç bedeli 168.000 TL olarak belirlenmiştir. Halkbank tarafından satışa sunulan daire 9 katlı binada bulunuyor. Ankara Beypazar ilçesinde Ayvaşık Mahallesi Karapınar Küme Evleri Sitesi Termal Şehir Akropol Sitesi A1 Blok Daire 13 adresinde yer alan apartman dairesine 168.000 TL’den başlayan ihale satışına katılarak sahip olabilirsiniz.

Halkbank’ın 168.000 TL satış bedeliyle ihale ilanı yayınladığı apartman dairesine teklif verebilmek için 5.040 TL tutarındaki teminat bedelini yatırmanız gerekiyor. Teminat bedeli yatırma işlemlerini Halkbank şubeleri aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Teminat bedelini yatırdıktan sonra 2.000 TL seviyesindeki minimum artış sağlayacak şekilde teklifinizi verebilirsiniz. Üstelik en yüksek teklifi vererek daireyi satın alma hakkına sahip olduğunuzda, avantajlı Halkbank konut kredisi desteğinden de yararlanabilirsiniz.