Dünyaca ünlü Justin Bieber ve Hailey Baldwin çiftinin kendilerini de, ilişkilerini de bilmeyen yoktur herhalde. Her ikisi de hem yaşadıkları aşkla hem de eski birliktelikleri ile bir şekilde magazin dünyasının unutulmayan isimlerinden. Geçtiğimiz Çarşamba günü ise yine Hailey Baldwin, Call Her Daddy Podcast’de yapmış olduğu açıklamalarla gündeme bomba gibi düştü. Baldwin, Selena Gomez hakkında ilk kez konuşurken, eşi Justin Bieber ile ilişkilerine dair epey özel bilgiler vermekten de çekinmedi. Eşinin kendisine anlattıklarından yatakta sevdikleri pozisyona kadar açık itiraflarda bulunan Hailey Baldwin hakkında yapılan yorumlarsa oldukça çeşitli. Baldwin'i cesur bulan da var, bunca bilgiyi bilmemize gerek yoktu diyen de... İşte detaylar!

Yatak Odası Sırlarını Açıkladı

Müzik piyasasına girdiği ilk günden bu yana dünya çapında tanınmış bir isim olmayı başaran Justin Bieber, ilişkileri ile de her zaman gündemde olmayı başarıyor. Yaşadıkları aşkla da sık sık magazin karelerinde görünen Justin Bieber ve Hailey Baldwin çifti, yine kendilerinden bahsedecek konularla gündemdeki yerlerini alıyorlar. Ünlü model Hailey Baldwin, son olarak geçtiğimiz Çarşamba günü Call Her Daddy Podcast’te yaptığı açıklama ve itiraflarla dinleyen herkesi şaşırttı. Hailey, eşi Justin Bieber ile olan yatak odası sırlarından yatakta en çok sevdikleri pozisyona kadar birçok samimi ve şaşırtan açıklamalarda bulundu. Yatak odasında en sevdikleri pozisyonun doggy pozisyonu olduğunu söyleyen ünlü model Hailey, ayrıca birlikteliklerini akşamları yaşamayı sevdiklerini de söyledi.

Üçlü İlişkiler İçin Ne Düşünüyor?

Ünlü model Hailey Baldwin, Justin Bieber ile sevdikleri yatak pozisyonunu açıklamasının ardından üçlü ilişkiler hakkındaki düşüncelerini de açıkladı. Bu konuda Hailey, 'kulağa heyecan verici ve eğlenceli’ gelse dahi üçlü ilişkiye açık olmadığını ifade etti. Ayrıca Justin’in geçmiş birlikteliklerini bildiğini ve bu konuda açıklıkla konuşabildiklerini ifade eden Hailey, ‘Ona geçmiş kız arkadaşları da dahil her şeyi sorabilirim. Bana yaşananları açıkça anlatmaktan çekinmez ve sanırım bu yüzden ona daha çok güveniyorum çünkü bilmediğim hiçbir şey yok’ dedi. Gomez hakkında ise, aldatma iddiaları hakkında ‘Dışardan nasıl gözüktüğünü biliyorum’ dedikten sonra “Justin’le görüşmeye başladığımızda bir ilişkisi yoktu. Başkasının ilişkisini baltalayacak yapıda bir insan değilim. Bu şekilde yetiştirilmedim.” dedi.

Evde Yumuşatıcı Kullananlar Dikkat! Bunu Duyunca Bir Daha Eve Sokmayacaksınız... Evde Yumuşatıcı Kullananlar Dikkat! Bunu Duyunca Bir Daha Eve Sokmayacaksınız...