O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Kurulduğu günden bu yana esnafa, sanayiciye, memura, ev hanımına ya da iş kurmak isteyen girişimciye finansal anlamda her zaman destek olan Halk Bankası, şimdi de genç kadın girişimciler için harika bir destek paketi daha sunuyor. Belirlenen yaşı geçmeyen ve gerekli kriterleri yerine getiren genç kadın işletmeciler için bankanın sunmuş olduğu fırsat niteliğinde bir faizsiz kredi imkanı bulunuyor. İşte sizler için girişimcilere ve esnafa faizsiz olarak verilen 225 bin TL tutarındaki kredi için gerekli koşullar ve yapmanız gerekenler!

Sıfır Faiz Kredi ile İşinizi Kurun!

Toplumda ve ekonomide kadının önemli bir yerinin olduğu düşüncesinden hareketle birçok banka çeşitli finansal araçların kullanımı konusunda kadınlara bir pozitif ayrımcılık uygulayabiliyor. Bu bankalardan birisi ve aynı zamanda da en köklü devlet bankalarından birisi olan Halk Bankası, iş kurmak isteyen girişimci kadınların ya da esnafların yanında oluyor. Bu kapsamda Halkbank, iş kurmak isteyen genç kadın girişimciler için fırsat niteliğinde bir kredi imkanı sunuyor. Buna göre KOSGEB eğitimini tamamlamış ve 30 yaşını doldurmamış olan genç kadın girişimciler, esnaf ve sanatkarlar için banka 100.000 TL limitli kredi olanağı sağlıyor. Hatta eğer en az 1 yıllık ustalık belgesine sahipseniz bir de ayrıca ustalık belgeniz ile ilgili meslek kolunda son bir yıl içerisinde kendi adınıza bir işletme kurmuşsanız bu durumda kredinin içeriği değişiyor. Bu durumdaki girişimciler için tam 225.000 TL tutarında ve sıfır faizli kredi kullanma imkanı bulunuyor.

Bu İşleri Yapıyorsanız da Faizsiz Kredi Alabilirsiniz

KOSGEB eğitimlerini tamamlamış ve 30 yaşını aşmamış kadınlar için 100.000 TL destek kredisi veren Halk Bankası, 1 yıllık ustalık belgesi sahibi olan kadınları da 225 bin TL'ye kadar destekliyor. Banka bunun yanı sıra toplumda kaybolmakta olan meslekleri de destekliyor. Buna göre, geleneksel, kültürel, sanatsal değeri olan ve kaybolmaya yüz tutan meslek kollarında faaliyet gösterenlerle Esnaf Vergi Muafiyet Belgesine sahip olanlar için de faizsiz kredi olanağı bulunuyor. Bu kapsamda örneğin el dokuma işleri, çini işleri, bakır işletmeciliği, bastonculuk, keçecilik, oyacılık gibi neredeyse unutulmaya yüz tutmuş meslekleri icra edenler de bankanın faizsiz destek kredi imkanından yararlanabiliyor.