Acil nakit ihtiyaçları bulunan emekliler için Halkbank’tan büyük kolaylık! Halkbank milyonlarca emekliyi yakından ilgilendiren ihtiyaç kredisi kampanyasının detaylarını açıkladı. Emekliler Halkbank’tan tüm nakit ihtiyaçları için çok düşük faizli ve uzun vade seçenekli hızlı kredi kullanabiliyor. Halkbank emeklilere özel mini kredi kampanyasının koşulları neler? Halkbank emekli mini kredi başvurusu nasıl yapılır? Halkbank hızlı kredi faiz oranları neler? Sorularının yanıtları ise haberimizde!

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!


36 Ay Vadeli Kredi Halkbank Emekli Hızlı Kredi


Halkbank tarafından emeklilere özel sunulan destek paketleri büyük avantajlar sağlamaya devam ediyor. Halkbank hızlı kredi ürününün emekli müşterileri için düzenlenmiş hali olan Halkbank emekli hızlı kredi paketi düşük faizi ve uzun vadesiyle dikkat çekiyor. Emekli maaşını Halkbank’tan alan veya Halkbank’a taşıyan emekliler hemen 36 aya varan vade seçeneğine sahip emekli hızlı kredi paketinden yararlanabiliyor.


Emekli maaşını Halkbank’tan alan veya Halkbank’tan almayı taahhüt eden tüm emekliler anında 36 aya varan vade seçeneğiyle 5 bin TL hızlı kredi kullanabiliyor.5 bin TL’ye kadar olan tüm acil nakit ihtiyaçları için emekliler Halkbank’a başvuru gerçekleştirebiliyor. Halkbank 36 ay vadeli 5 bin TL’ye kadar olan acil nakit ihtiyaçları için Halkbank emekli mini kredi paketinden yalnızca 1.60% kredi faiz oranıyla yararlanabiliyor.


Halkbank Emekli Mini Kredi Geri Ödeme Koşulları


Halkbank tarafından emeklilere özel sunulan mini kredi paketinde emeklilere rahat ödeme koşullar sunacak ödeme planları uygulanıyor. Halkbank emekli mini kredi paketinde ödeme planınızı;

  • Aylık eşit taksitli,
  • Artan taksitli,
  • Azalan taksitli,
  • 3 aylık dönemli,
  • Serbest ödemeli,

Şeklindeki alternatif ödeme planları içerisinden sizin en uygun olanı seçebilirsiniz.


Halkbank Emekli Mini Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?


Halkbank tarafından emeklilere özel sunulan mini kredi kampanyasına başvurularınızı kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Emekliler, Halkbank emekli mini kredi başvuru işlemlerini “Halkbank Mobil” ve “Halkbank İnternet Şubesi” kanalları üzerinden gerçekleştirebiliyor. Bu kanaldan yalnızca hali hazırda emekli maaşını Halkbank’tan alan emekliler başvuruda bulunabiliyor. Emekli maaşını Halkbank’tan almayan kişiler krediden yararlanabilmek için öncelikle emekli maaşlarını bankaya taşımaları gerekiyor. Bu işlem ve mini kredi başvurusu için emeklilerin en yakın Halkbank şubesine şahsen başvuruda bulunması gerekiyor.