Araç almak isteyenlere müjdeli haber: Halkbank'ın düşük faiz ve uzun vadeli taşıt kredisi sayesinde günde 54 TL'ye hayal ettiğiniz aracı alabileceksiniz!

Pandemi koşulları, sağlığımızı korumanın önemini daha da arttırdı. Ölüm sayılarının gittikçe yükseldi bugünlerde toplu taşımacılık kullanmak yerine özel araçla seyahat etmek daha büyük önem kazandı. Araç sahibi olanlar kendi araçlarıyla seyahat etmeyi tercih ederken, arabası olmayanlar araba almanın en uygun yollarını araştırmaya başladı.

Ancak sağlığımızı korumanın önemini arttıran koşullar, maddi gücümüzü de bir hayli zayıflattı. Tedbir olarak getirilen yasaklar ve kapanmalar yüzünden birçok iş yeri faaliyetlerine son verdi, vatandaş işsiz ve parasız kaldı. Pandemi sürecine kadar birikim yapmayı başaranlar araç alabilmek için bu birikimden faydalanırken, birikim yapamayanlar banka kredilerine yöneldi. Vatandaşa en büyük destek bu aşamada Halkbank'tan geldi.

Hakbank Müşterilerini Sevindirecek Bir Taşıt Kredisi Kampanyasına İmza Atıyor!

halkbank 1-3

Halkbank, araç sahibi olmak isteyen vatandaşların yüzünü güldürecek bir kredi kampanyasına imza atıyor. %1,58'den başlayan faiz oranı ve 48 aya varan vadelerle taşıt kredisi veren Halkbank, her zaman olduğu gibi bu zor günlerde de müşterilerine destek olmaya devam ediyor.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Halkbank tarafından sunulan bu taşıt kredisi hem sıfır hem de ikinci el taşıt alımlarında kullanılabiliyor. Sıfır taşıt kredilerinde faiz oranı %1,58 olarak belirlenirken, ikinci el taşıt kredilerinde bu oran %1,60'a yükseliyor. Bu koşullarda Halkbank'tan alacağınız 50 bin TL ikinci el taşıt kredisinin aylık taksit tutarı 1.603 TL oluyor. Bu da günde yalnızca 54 TL ödeyerek hayal ettiğiniz aracı alabileceğiniz anlamına geliyor.

Halkbank Sizleri Hayal Ettiğiniz Araca Kavuşturuyor!

HALKBANK 2-2

Halkbank taşıt kredisi kapsamında sıfır araçlar için proforma fatura bedelinin, ikinci el araçlar içinse kasko değerinin 120 bin TL'ya kadar olan kısmına %70, 120.001-300.000 TL arasındaki kısmına %50, 300.001-750.000 arasındaki kısmına %30 ve 750.001-1.500.000 TL arasındaki kısmına %20 oranında kredi imkanı tanınıyor. Maksimum vade süresi ise %70'lik dilimde  48 ay, %50'lik dilimde 36 ay, %30'luk dilimde 24 ay ve %20'lik dilimde 12 ay olarak belirleniyor.

Halkbank'ın sunduğu bu taşıt kredisine başvurmak için en yakın Halkbank şubesini ziyaret etmeniz yeterli oluyor. Başvuru esnasında kimlik fotokopisi ve aslı, gelir belgesi, sıfır araçlar için proforma fatura, ikinci el araçlar içinse geçici tescil belgesi veya aracın ruhsatını ibraz etmek gerekiyor. İşlemleriniz tamalanır tamamlanmaz para satıcının hesabına aktarılıyor. Size de yeni aracınızın keyfini sürmek kalıyor.