Araba almak herkesin olduğu gibi sizin de hayalinizse Halkbank’ın piyasanın yarısı fiyatına satışa sunduğu araçları incelemeyi ihmal etmeyin.

Araba almak istiyorsunuz ama bütçenizin buna yeterli olmadığını mı düşünüyorsunuz? Öyleyse size araba alabilmek için değerlendirebileceğiniz uygun ve harika bir fırsat. Bilindiği gibi bankalar, her ne kadar gayrimenkul satışları kadar yaygın olmasa da araba satışları da gerçekleştiriyor. Halkbank da aynı şekilde ikinci el araba almak isteyenlere bu alanda harika fırsatlar sunuyor. Bankanın araba satış ilanlarını görebilmek için yapmanız gereken tek şey Halkbank resmi internet sitesinde yayınlanan araç satış bültenini incelemek. Buradan kendinize ve bütçenize en uygun aracı seçerek ihale aracılığıyla piyasadan çok daha uygun fiyatlarla seçmiş olduğunuz araca sahip olabilirsiniz.

Kamu Bankası Halkbank’tan İkinci El Araba Satışı

halkbank 13

Halkbank, bugünlerde ikinci el araba satın almak isteyenlerin uğrak noktası. Banka, oldukça uygun fiyatlara ihale üzerinden araba satışı gerçekleştiriyor. Bu nedenle de piyasadan daha ucuza araba satın almak isteyenler Halkbank’ın satışa sunduğu araçları tercih ediyorlar. Bunun için öncelikle bankanın sayfasından ilandaki araçları inceleyerek kendinize ve bütçenize en uygun aracı belirleyerek işe başlayabilirsiniz. Ardından belirlediğiniz araca dair bankaya başvurarak banka tarafından size bir şifre gönderilmesini beklemelisiniz. Gerekli kontroller gerçekleştirildikten sonra telefonunuza gelen mesajdaki şifre ve T.C. kimlik numaranız ile sisteme giriş yapabilir, e-ihaleye katılabilirsiniz.

E-İhale Nasıl Yapılır?

araç-2

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Halkbank'ın satışa sunduğu uygun fiyatlı araçlar için yapmış olduğunuz başvurunun ardından telefonunuza gelen şifre ile sisteme giriş yaparak ihale sürecine katılabilirsiniz. İlanlarda verilen herhangi bir araca teklif verildiği an, o araç için belirlenmiş olan 3 günlük ihale süresi işlemeye başlar. İhaleye söz konusu araç için gelen en iyi teklifleri ise aracı satın almayı talep edenler ve diğer müşteriler görebilirler. İhale süresi dolmadan önce teklif vermek isteyen herkes ihaleye katılabilir. Eğer ihale bitmeden önce bitişe 30 dakika kala yeni bir teklif verilir ya da verilen teklif artırılırsa ihalenin bitiş süresi 30 dakika daha uzatılır. Eğer son 30 dakika içerisinde başka herhangi bir teklif gelmezse ihale sona erer ve araca dair en yüksek teklifi veren kişi ihaleyi kazanmış olur.