İnsanoğlu küresel ısınmayla mücadele ederken, Pandemi ile birlikte ciddi bir darboğaz içerisine girdi. Dünyanın her yerinde insanların yaşamları üzerinde doğrudan etkide bulunan bu küresel krizler, doğal olarak finans ve ekonomi piyasalarını da olumsuz şekilde etkiledi. Bu dönemde artan ihtiyaçlar ve düşen gelirlerle birlikte vatandaşların acil nakit ihtiyaçlarında ciddi bir artış meydana geldi. Ekonomik olarak böylesine sıkıntılı bir dönemden geçilen 2022 yılında bankaların sundukları taksitli nakit avans ürünleri ise vatandaşa rahat nefes aldırıyor.

Halkbank Paraf Taksitli Nakit Avans Kampanyası

Bankalar, pandemi döneminde ekonomik sıkışıklık yaşayan ve acil harcamaları olanlar için birbirinden avantajlı koşullara sahip finansman desteği sağlıyor. Yeni yılla birlikte bankaların güncellenen kampanyaları çerçevesinde acil nakit ihtiyaçları için daha kolay finansman elde edilebiliyor. Halkbank, Paraf müşterileri için sunduğu taksitli nakit avans kampanyası ile acil nakit ihtiyaçlarına destek sağlıyor. Halkbank Paraf taksitli nakit avans kampanyası kapsamında çok düşük faiz oranlarında ve uzun vade imkanının bulunduğu finansman desteğinden beklemeden anında faydalanabiliyor.

Halkbank tarafından sunulan Paraf taksitli nakit avans kampanyasından 1 Şubat 2022 ile 28 Şubat 2022 tarihleri arasında faydalanabilirsiniz. Kampanya dönemi içerisinde Paraf kullanıcıları kredi kartlarından yapacakları nakit avanslarda taksit fırsatından yararlanabiliyor. Üstelik Halkbank taksitli nakit avans kampanyasında yalnızca %1.70 faiz oranı uygulanıyor. Böylelikle çok uygun koşullarda taksitli nakit avans kullanarak, acil nakit ihtiyaçlarına çözüm oluşturulabiliyor.

Paraf Taksitli Nakit Avans Koşulları

28 Şubat 2022 tarihine kadar Paraf kartınızdan yapacağınız nakit avans kullanımlarınızı sadece %1.70 faiz oranıyla taksitlendirebilirsiniz. Taksitli nakit avans kampanyası çerçevesinde tek seferde en az 200 TL, en fazla 15.000 TL kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Taksitli nakit avans kullanımını Halkbank şubelerinin yanı sıra Halkbank İnternet Şubesi, Halkbank Mobil uygulaması ve Halkbank Çağrı merkezi kanalları üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Halkbank taksitli nakit avans kullanımında %1.70 faiz oranından 3 ay, 6 ay ve 9 ay şeklindeki vade seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Halkbank taksitli nakit avans kullanımı gerçekleştirebilmeniz için Paraf kartınızda “Kullanılabilir Nakit Avans” limitiniz olması gerekiyor. Ayrıca kullanabileceğiniz nakit avans tutarı, Paraf kredi kartınızdaki kullanılabilir nakit avans limiti kadardır.