Milyonlarca emekli o bankalardan çok uygun faizli ve avantajlı geri ödemeli ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. 2 kamu bankası ve 1 özel banka tarafından emeklilere özel gerçekleştirilen kredi kampanyasından tüm emekliler faydalanabiliyor. Emekliler, acil nakit ihtiyaçları için avantajlı faiz oranlarında ihtiyaç kredisi kullanabiliyor.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Halkbank Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Halkbank, bankacılık sektörünün en sevilen müşteri portföyünü oluşturan emeklilere özel ihtiyaç kredisi sunuyor. Halkbank’ın emeklilere özel sunduğu ihtiyaç kredisi kampanyasından tüm emekli müşterileri faydalanabiliyor. Kampanyayla düşük faizli ihtiyaç kredisi kullanmak için emekli maaşını Halkbank’tan alıyor olmak veya Halkbank’a taşımayı taahhüt etmek gerekiyor. Bu şartları sağlayan emekliler, Halkbank’tan sadece %1.55’ten başlayan faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi kullanabiliyor.

Halkbank Mutlu Emekli kredisi kampanyası kapsamında maaşını Halkbank’tan alan emekliler 100.000 TL’ye kadarki tüm acil nakit ihtiyaçları için 36 ay vadeli ve %1.55’ten başlayan faizli ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. Emeklilere sunulan eşit taksit, artan taksit, azalan taksit, 3 aylık taksit ve serbest ödemeli şeklindeki ödeme planı seçenekleriyle daha uygun geri ödeme fırsatlarından da yararlanılabiliyor. Emekliler Halkbank Mutlu Emekli İhtiyaç Kredisi kampanyasında 25.000 TL limitli kredi kullanımlarında 36 ay vade ve %1.55 kredi faiz oranından yararlanabiliyor. Böylelikle aylık sadece 958.90 TL taksit ödüyor.

Denizbank Emeklilere Özel İhtiyaç Kredisi

Denizbank’ın emekli müşterilerine sunduğu ihtiyaç kredisinde 36 aya varan vade fırsatından yararlanılabiliyor. Emekli maaşını Denizbank’tan alan veya taşıyan emekliler, pek çok bankacılık işlem, ürün ve hizmetinde özel avantajlardan da faydalanabiliyor. Ayrıca 55.000 TL’ye kadar olan acil nakit ihtiyaçları için 36 ay vadeli olarak emeklilere özel ihtiyaç kredisi kullanabiliyor. 10.000 TL limitli 36 ay vadeli kredi kullanımlarında %2.60 faiz oranı üzerinden aylık sadece 450.35 TL taksit ödüyor.

Ziraat Bankası Emeklinin Artısı Kredi Kampanyası

Ziraat Bankası, maaş ödemelerini kendisinden alan tüm emeklilere avantajlı faiz oranlarıyla ihtiyaç kredisi kullanımı sunuyor. Ziraat emeklinin kredisi kampanyasında 25.000 TL’ye kadar %1.55, 25.001 TL ve üzerine %1.69 kredi faiz oranı desteği sunuyor. Ayrıca 50.000 TL’ye kadar 36 ay vade, 50.001 TL ve üzerine ise 24 ay vade desteği sunmaktadır. Böylelikle 20.000 TL kredi kullanımında 36 ay vadeye %1.55 faiz oranından yararlanılabiliyor.