Halkbank, Ziraat Bankası ve Denizbank'tan kredi çekmek isteyenlere müjde: Yerinizden bile kalkmadan 50 bin TL hesabınızda!

Hayat koşulları günden güne zorlaşıyor, ne yazık ki sınırlı kaynaklarla sınırsız ihtiyaçları karşılamak, her geçen gün daha zor hale geliyor. Hal böyle olunca karşılanamayan ihtiyaçlar için herkes kredilere yöneliyor. Kredilere talebin artması, bankalar arasındaki rekabeti kızıştırıyor. Her banka kredi, kredi kartı ve mevduat ürünlerinde türlü kampanyalar ve promosyonlar yapınca da her keseye göre bir bankacılık ürünü bulunuyor. Bu konudaki en büyük hamlelerden üçü de Halkbank, Ziraat Bankası ve Denizbank'tan geliyor.

Halkbank Hızlı Kredi

HALKBANK-6

Halkbank, %1,63'ten başlayan faiz oranı ve 36 aya varan vade imkanıyla son derece avantajlı bir ihtiyaç kredisi sunuyor. Faiz oranı müşterinin kredi skoruna göre %1,63 il %1,65 arasında değişiyor. Minimum 1000 TL ve maksimum 50 bin TL tutarında kullanılabilen Halkbank ihtiyaç kredisine Halkbank internet bankacılığı ve Halkbank mobil uygulaması üzerinden başvurulabiliyor. Onaylanan krediniz anında hesabınıza yatıyor.

Böylece bankaya adım bile atmadan nakit ihtiyacınız giderilmiş oluyor. Halkbank'tan kullanacağınız 50 bin TL kredinin &1,63 faiz oranı ve 36 ay vade ile aylık taksitleri 1.947,81 TL, %1,65 faiz oranı ve 36 ay vade ile aylık taksitleri 1.966,69 TL oluyor. Halkbank Hızlı Kredi nakit ihtiyaçlarınıza anında çözüm bulurken, geri ödemeleri ile de bütçenizi yormuyor.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

Denizbank Cebimde Kredi

denizbank

Nakit ihtiyacı olanlara bir fırsat da Denizbank'tan geliyor. Denizbank, %1,9 faiz oranı ve 36 aya varan vade süresi ile 50 bin TL'ye kadar anında kullanabileceğiniz bir kredi sunuyor. Bu koşullarda Denizbank'tan kullanacağınız 50 bin TL kredinin toplam geri ödeme tutarı 73.833,43 TL, aylık taksitleri ise 2.050,93 TL oluyor.

%1,93 faiz oranı, KKB notu 1900 olan müşteriler için, 50 bin TL'ye kadar kredi kullanımlarında geçerli oluyor. Diğer koşullarda faiz oranı %2,23 olarak belirleniyor. Her türlü avantaj sağlayan Denizbank Cebimde Kredi'ye başvurmak için KREDİM yazarak T.C. Kimlik Numaranızı 3280'e göndermeniz yeterli oluyor. Ön onayı alan kredinizi kullanmak içinse nüfus cüzdanınızla birlikte en yakın Denizbank şubesini ziyaret etmeniz gerekiyor.

Ziraat Bankası Dijital Kredi

ziraat 1

Nakit ihtiyaçlarınıza bir diğer avantajlı çözüm de Ziraat Bankası'ndan geliyor. Ziraat Bankası, %1,63'ten başlayan faiz oranları ve 36 aya varan vade seçenekleriyle anında kullanabileceğiniz bir kredi sunuyor. Ziraat Bankası Dijital Kredi, Ziraat Bankası'nın internet bankacılığından ya da mobil uygulamasından kullanılabiliyor.  Uygun faiz oranları ve uzun vade seçenekleri sayesinde cebiniz yorulmadan tüm ihtiyaçlarınız gideriliyor.