Bankalar müşterilerine ihtiyaç kredisi vermek için yarışırken en iyi faiz oranları ve en esnek ödeme koşulları bu üç bankadan geldi!

Birçok banka Merkez Bankası’nın belirlemiş olduğu faiz oranları aralığında bir faiz oranı belirleyerek tüketicilere çeşitli ihtiyaç kredisi paketleri sunuyor. Bu nedenle de bankacılık sektörü içerisinde oluşan rekabetten dolayı tüm bankalar daha fazla tüketiciye ulaşabilmek için daha cazip faiz oranları ve daha esnek ödeme koşulları ve olanakları yaratmaya çalışıyor. Halkbank, Denizbank ve Ziraat Bankası da bu yarışta müşterileri için oldukça cazip fırsatlar ve kredi kampanyaları oluşturmuş durumda. İşte bu üç bankanın sunmuş olduğu ihtiyaç kredisi faiz oranları ve ödeme olanaklarına dair detaylar!

Halkbank İhtiyaç Kredisi

halkbank 4-1

En eski devlet bankalarımızdan birisi olan Halkbank, ihtiyaç kredisi alternatifi ile de müşterilerinin nakit sıkışıklıklarında yanlarında oluyor. Banka, bireysel anlamdaki tüm nakit sıkışıklıklarınız için aylık %1,69 faiz oranı karşılığında ihtiyaç kredisi temin ediyor. Toplamda 36 aya varan vadelerle ödeyebileceğiniz Halkbank ihtiyaç kredisi için başvuru kanalları ise oldukça basit. Bankanın size en yakın şubelerinden başvurunuzu gerçekleştirebilir ya da şubeye bile gitmeden mobil bankacılık ya da internet bankacılığı üzerinden başvurularınızı yapabilirsiniz.

Denizbank İhtiyaç Kredisi

denizbank 2-2

Her türlü nakit ihtiyacınızda esnek ödeme koşulları ve cazip faiz oranları ile yanınızda olan bankalardan birisi de Denizbank. Çeşitli ödeme seçeneklerinin de yer aldığı kredilendirme politikasına sahip olan banka, dilerseniz taksitlerinizi 3 ay ertelemeli bir şekilde de başlatabiliyor. Eğer isterseniz kredinizi alıp, ihtiyaçlarınızı karşılayıp, taksitlerinizi ödemeye tam 90 gün sonra başlayabilirsiniz. Toplamda 36 ay vadeye varan ödeme seçenekleri ile Denizbank ihtiyaç kredisinden % 1,89’dan başlayan faiz oranlarından yararlanabilirsiniz.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi

ziraat banakası

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Günlük hayatta karşınıza çıkan birçok ihtiyacı karşılayabilmek için değerlendirebileceğiniz ihtiyaç kredisi seçeneklerinden birisi de Ziraat Bankası’na ait. Ziraat Bankası, eğitim, sağlık, tadilat, tatil ya da akla gelebilecek başka herhangi bir ihtiyacınızı karşılayabilmeniz için oldukça avantajlı bir ihtiyaç kredisi paketine sahip. Bankanın kredi karşılığında belirlemiş olduğu vadeler çekeceğiniz kredi tutarına göre değişiklik gösteriyor. Eğer 50.000 TL’nin altında bir tutarda kredi çekiyorsanız 36 aya kadar geri ödeme seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Ancak 50.000 TL’nin üzerinde bir miktarda kredi talep ediyorsanız bu takdirde geri ödeme süreniz maksimum 24 ay olacaktır. Bankanın bu vadelerle belirlemiş olduğu faiz oranı ise %1,59.