Halkbank, Denizbank ve Ziraat Bankası kredide devrim yaratıyor: Bu kredi tam 3 ay boyunca size nefes aldırıyor!

Nakit ihtiyacımızı kolaylıkla gidermenin en etkili yollarının başında bankalar geliyor. Kredi ve kredi kartı gibi ürünlerle nakit problemlerimizi anında çözen bankalar, sürekli olarak müşteri portföylerini genişletmek için kıyasıya bir rekabete giriyor. Bu rekabette bir adım öne geçmek içinse türlü kampanyalar yapıyorlar. Bu kampanyaların en popülerleri arasında ertelemeli kredi fırsatları geliyor. Halkbank, Denizbank ve Ziraat Bankası ertelemeli kredi konusunda devrim yaratıyor.

Halkbank 3 Ay Ertelemeli Kredi

halkbank 1

Nakit ihtiyaçlarınıza en iyi çözümlerden biri Halkbank'tan geliyor. Halkbank, aylık %1,69 faiz oranı ve her bütçeye uygun geri ödeme seçenekleriyle 100 bin TL'ye kadar kredi veriyor. 50 bin TL ve altındaki tutarlar için maksimum vade süresi 36 ay şeklinde belirlenirken, bu süre 50 bin TL üzeri kredi kullanımlarında 24 ay ile sınırlanıyor. Halkbank ihtiyaç kredisinin avantajları düşük faiz ve uzun vade ile de sınırlı kalmıyor. Halkbank, ihtiyaç kredisi için 3 ay erteleme imkanı sunuyor. Böylece nakit ihtiyaçlarınız anında çözülüyor, size de tam 3 ay boyunca rahat bir nefes almak kalıyor.

Denizbank 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

denizbank-11

Nakit ihtiyacı olanlara bir çözüm de Denizbank'tan geliyor. Denizbank Cebimde Kredi ile başvurması ve kullanması son derece kolay bir kredi imkanı sunuyor. Denizbank Cebimde Kredinin faiz oranları %1,89 olarak belirlenirken, maksimum vade süresi 50 bin TL ve altı tutarlarda 36 ay, 50 bin TL üzerindeki tutarlarda ise 24 ay ile sınırlandırılıyor. Denizbank cebimde kredinin avantajları faiz oranı ve vade süresiyle bitmiyor; Denizbank, müşterilerine 3 ay kredi erteleme imkanı da tanıyor. Böyle nakit ihtiyaçlarınız sonlanırken, 3 ay boyunca kredi taksiti düşünmenize gerek kalmıyor.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

Ziraat Bankası 3 Ay Ertelemeli İhtiyaç Kredisi

ziraata 1

Ziraat Bankası da nakit ihtiyaçlarınızda size destek olmak için benzersiz bir kredi kampanyası düzenliyor. Ziraat Bankası'ndan kullanacağınız ihtiyaç kredinizin taksitleri 3 ay ötelenebiliyor. Ziraat Bankası ihtiyaç kredisinin avantajları bununla da sınırlı kalmıyor; bu ihtiyaç kredisinin faiz oranları %1,59 olarak belirleniyor. Maksimum vade süresi ise 50 bin TL ve altındaki kredi kullanımları için 36 ay, 50 bin TL ve üzeri kredi tutarlarında ise 24 ay oluyor. Ziraat Bankası tarafından sunulan bu ihtiyaç kredisi sayesinde herkes rahat bir nefes alıyor.