Halkbank'tan büyük fırsat! Araç sahibi olmak isteyen vatandaşlar şimdiden talep göstermeye başladı.

Günümüzde araç sahibi olabilmek oldukça zor. Artan ÖTV değerleri, araç fiyatları ve yüksek faizleriyle herkes için bir sorun olan araç kredileri; araç almanın önündeki en büyük engellerden. Piyasadaki araç fiyatları 2, 3 katına katlamışken; araç sahibi olmak isteyen vatandaşlar kendilerine uygun bir fırsat arıyorlar. Eğer siz de böyle bir dönemden geçiyor ve kendiniz için uygun bir fırsat arıyorsanız Halkbank'ın bu kampanyası tam da size göre. Halkbank'ın satışa çıkardığı ve yeni alıcısını bekleyen bu araçları gördüğünüzde hemen satın almak isteyeceksiniz. İşte piyasanın yarı değerine satışa çıkarılan ve görenleri oldukça şaşırtan o araçlar!

Halkbank'tan Yüzleri Güldüren Büyük Müjde!

HALKBANK 2

Halkbank, oldukça uzun yıllardır ülkemize hizmet veren bir banka. Bu zamana kadar birbirinden farklı fırsatlar ve kampanyalar ile vatandaşları memnun eden Halkbank, şimdi de satışa çıkardığı araçlar ile görenleri sevindiriyor. Elindeki araçları satışa çıkaran ve oldukça uygun fiyatlara satan Halkbank'ın bu kampanyasına olan talep gün geçtikçe çığ gibi büyümeye devam ediyor. 

araç-2

Halkbank, kendi resmi internet sitesinden geçtiğimiz günlerde elindeki araçları satılığa çıkarttığını duyurdu. Bu araçları yine kendi resmi sitesinde ''Halkbank Araç Satış'' başlığı altında yeni alıcılarına sunan Halkbank, Türkiye'nin dört bir yanından satışa çıkardığı farklı model ve yaştaki 2. el araçları müşterilerine sundu. 

araç-1

Volkswagen, Nissan, Ford, Mercedes, Citroen, Renault gibi birbirinden farklı markadaki araçları satışa çıkaran Halkbank; bu araçlara neredeyse piyasa değerlerinin yarısı oranında değer biçiyor.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Galeri galeri gezmeden, oturduğunuz yerden inceleyebileceğiniz bu araçlar; tüm ayrıntılarıyla birlikte yeni alıcılarına sunuluyor. Elinizdeki ekrandan bütün yönleriyle inceleyebileceğiniz bu araçları sunan Halkbank, size pazarlık yapma imkanı da sunuyor. Almak istediğiniz aracın yanında bulunan ''Teklif Ver'' butonundan o aracı almak için düşündüğünüz fiyatı, Halkbank'a iletebiliyorsunuz. Verdiğiniz teklif Halkbank tarafından değerlendirildikten sonra size olumlu ya da olumsuz bir dönüş sağlanıyor.

araç satışı

Eğer Halkbank'ın sunduğu bu büyük araç satışı fırsatından yararlanmak ya da ayrıntılı bilgi almak isterseniz hemen şimdi Halkbank'ın resmi internet sitesine girerek bilgi edinebilirsiniz. İşte Halkbank ile düşlenilen araca sahip olmak bu kadar kolay.