Eylül ayının gelmesiyle birlikte okulların açılması ve kış hazırlıklarının başlaması masrafları arttırdı. Bu dönemde nakde daha fazla ihtiyaç duyan vatandaşları büyük kolaylık Halkbank’tan geldi. Halkbank, masrafların arttığı bu dönemde yüksek faizli ihtiyaç kredisi çekmek zorunda kalmamayı sağlayan yeni kampanyasını duyurdu. Halkbank, Paraf kredi kartı müşterilerine 15.000 TL’ye kadar başvuru şartsız nakit kullanım imkanı sunuyor. İşte Halkbank’ın Paraf taksitli nakit avans kampanyasının şartları ve kullanma yöntemleri!

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Halkbank’tan Taksitli Nakit Avans Kampanyası

Kamu bankası Halkbank, 2022 kışı öncesi masrafları artan Paraf kredi kartı müşterilerine, taksitlendirilebilir nakit avans ile nakit çözümü sağlıyor. Halkbank, 2022 Eylül ayında acil masrafları için yüksek faizli kredi kullanmak istemeyenlere avantajlı faiz oranları sunulan taksitli nakit avans kampanyasıyla çözüm sağlıyor.

Halkbank tarafından başlatılan Paraf taksitli nakit avans kampanyasından tüm Paraf kredi kartı müşterileri yararlanabiliyor. Paraf kredi kartı sahipleri kampanya döneminde 200 TL ile 15.000 TL aralığındaki tüm nakit ihtiyaçları için kredi kartından nakit çekim yapabiliyor. Üstelik Paraf nakit kullanım işlemleri tam 12 aya varan vade sadece sabit %1.73 faiz oranıyla taksitlendirilebiliyor. Böylelikle hem nakit ihtiyacını başvuruya gerek olmadan ve kolayca hem de uygun geri ödeme koşullarıyla karşılayabilmek mümkün oluyor.

Halkbank 12 Ay Vadeli Nakit Avans Kampanyası Koşulları

Halkbank’ın taksitli nakit avans kampanyasından yararlanabilmek için Paraf kredi kartı sahibi olunması gerekmektedir. Ayrıca 200 TL ile 15.000 TL arasında bir tutar kullanımı gerçekleştirilmelidir. Kullanılacak nakit avans limitinin aynı zamanda Paraf kredi kartında tanımlı olan “kullanılabilir nakit avans limiti” tutarına eşdeğer olması gerekmektedir.

Bu koşullara sahip olan Paraf kredi kartı müşterileri 3, 6, 9 ve 12 ay vade imkanı sabit %1.73 faiz oranı üzerinden 200 TL ile 15.000 TL aralığında nakit kullanım gerçekleştirebiliyor. Başvuruya gerek olmadan anında kullanılabilen nakit avans için şubeye gitmeye de gerek yok. Paraf kredi kartı sahipleri Halkbank İnternet Şubesi, Halkbank Mobil ve Halkbank ATM’lerinden 7 gün 24 saat anında nakit avans kullanabiliyor.