Birçok kişi gibi sizin de hayallerinizin arasında araba almak olabilir elbette. Ama araba almanın en kolay ve en uygun yollarını arıyorsanız Halkbank araç satışlarını mutlaka incelemelisiniz.

Araba almak istiyor ancak piyasadaki yüksek araç fiyatlarından dolayı nasıl alacağınızı bir türlü bilemiyorsanız Halkbankası’nın satışa çıkardığı araçları mutlaka incelemelisiniz. Çünkü artık günümüzde araba almanın tek yolu araba galerileri değil. Halkbank aracılığı ile kredilerin ödememesi soncunda haciz işlemi başlatmış olan araçları inceleyerek son derece uygun fiyatlarla bu araçlara sahip olabilirsiniz. Siz de Halk Bankası’nın bu makul fiyatlarla satışa sunduğu araçları en kısa zamanda inceleyin ve hayalinizdeki arabaya daha hızlı bir şekilde kavuşun.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

Halk Bankasından Piyasanın En Uygun Araç Satışı

halkbank 1-1

Halk Bankası araba alacak olanları şaşırtmaya devam ediyor. Halk Bankası daha önce ipotek karşılığında vermiş olduğu kredilerin geri ödenmemesinden dolayı ipotek altına aldığı araçları satışa çıkartıyor. Aynen gayrimenkuller gibi araçlar için de satış işlemleri yapan Halk Bankası, bu araçları piyasadan çok daha uygun koşullarda satışa çıkartıyor. Satışa çıkartmış olduğu araçları kendi internet sitesi üzerinden e - ihale usulü ile satışa çıkartan Halk Bankası bu konuda diğer bankalar gibi aracı kurumlar kullanmamakta. Tüm satış ilan ve duyurularını kendi internet sitesi üzerinden gerçekleştiriyor.

Halk Bankası Araç Satışları Ne Şekilde Yapılır?

halkbank 3-1

Halk Bankası’ndan almak istediğiniz araçlar için bankaya ait internet sitesini inceleyebilirsiniz. Bankanın internet sitesi üzerinden katılabileceğiniz e ihale yöntemi ile yapılan satışlar için ‘Halk bankası Satılık Araç’ bağlantısına girmeniz yeterli. Burada göreceğiniz araçların listelerini inceleyerek almak isteyeceğiniz aracı belirleyebilir ve araçlara ilişkin detayları inceleyebilirsiniz. Araçların satışı için ayrıca herhangi bir aracı kurum kullanılmayıp yalnızca Halk Bankası’nın kendi alt yapısı kullanılır.

Halk Bankası’ndan Araç Almanın Avantajları                                       

Halk Bankası araçları sayesinde, piyasadan çok daha düşük maliyetlerle hayalinizdeki araca sahip olabilirsiniz. Otomobil galerileri ile kıyasladığınızda aradığınız aracı Halk Bankası’nda çok daha uygun fiyatlarla bulabilirsiniz. Bunun en önemli nedeni ise, bankaların kar amacıyla satış yapmamalarıdır. Çünkü Halk Bankası sattığı araçların fiyatlarını banka bilir kişilerinin ekspertiz raporları tarafından belirleniyor. Araçların fiyatlarını belirleyen unsurlar, aracın marka, model, motor durumu gibi kriterlerdir.  Bunun yanı sıra Halk Bankası araçlarının spot piyasalarından alacağınız araçlara göre daha uygun fiyatlı olmasının bir diğer nedeni ise KDV’dir. Halk Bankası KDV mükellefi olmadığı için siz  de almış olduğunu araç için ayrıca bir KDV ödemeyeceksiniz.