Okulların açılmasıyla birlikte artan masrafları karşılamakta zorlananlar için avantajlı kampanya Halkbank’tan geldi. Halkbank, çocuklarının eğitim masrafları için harcama yapacaklara 200 TL’ye varan ParafPara hediye ediyor. 30 Eylül’e kadar Halkbank Paraf kredi kartı ile yapılacak belirli sektörlerdeki 300 TL ve üzeri harcamalara 200 TL’ye varan ParafPara kazanılabiliyor. İşte Halkbank’ın okul alışverişlerine özel 200 TL hediye ParafPara kampanyasının tüm detayları!

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Halkbank’tan Okul Alışverişlerine 200 TL Hediye

2022-2023 eğitim öğretim döneminin başlamasıyla birlikte vatandaşların masrafları arttı. Çocukların okul ihtiyaçlarının karşılanması için ciddi bir masraf yapacak vatandaşların, bu alışverişlerini kazançlı hale getiren Halkbank kampanyası duyuruldu. Halkbank, yeni eğitim öğretim dönemi için öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere yapılacak belirli sektörlerdeki harcamalar için ParafPara hediye ediyor. Halkbank tarafından duyurulan okul alışverişlerine özel 200 TL değerinde ParafPara hediye kampanyasıyla okul alışverişleri daha avantajlı hale geliyor.

Halkbank 200 TL ParafPara Hediye Kampanyası Koşulları

Halkbank tarafından duyurulan yeni kampanyayla birlikte okul alışverişleri daha avantajlı hale geliyor. 01.09.2022 ile 30.09.2022 tarihleri arasında Paraf kredi kartıyla yapılacak belirli sektörlerdeki okul alışverişlerine ParafPara kazanılabiliyor. Kampanya kapsamında yurt içinde market, giyim, kırtasiye, oyuncak ve elektronik sektörlerinde yapılacak 300 TL ve üzeri ilk harcamadan sonraki tüm 300 TL ve üzeri harcamalara toplamda 200 TL değerinde ParafPara kazanılabiliyor.

Halkbank ParafPara kampanyasından yararlanabilmek için belirtilen sektörlerde ilk 300 TL ve üzeri harcamadan sonra yeniden 300 TL ve üzeri harcama yapılması gerekiyor. Kampanya kapsamında Paraf kredi kartı ve yanı sıra Parafly, sanal kart ve ek kart ürünleri de bulunmaktadır. Bu kartlarla ilk 300 TL ve üzeri olan belirli sektörlerdeki okul alışverişlerinde 25 TL değerinde ParafPara bakiyesi kazanılabiliyor.

Kampanya döneminde Halkbank müşterileri kampanyadan en fazla 8 defa yararlanabiliyor. Yani 30 Eylül’e kadar kampanyada belirtilen koşullara uygun olarak yapılacak ilk 300 TL ve üzeri harcamanın ardından yapılacak 7 farklı 300 TL ve üzeri harcamanın her birinde 25 TL değerinde ParafPara kazanılabiliyor. Böylelikle kampanya dönemi boyunca toplam 200 TL değerinde ParafPara kazanılabiliyor.