Ekonomide kredi kartlarının rolünün artmasıyla birlikte, vatandaşa sağladığı avantajlarda çeşitlilik kazanıyor. Temel ihtiyaçları karşılamak veya alışveriş tutkusu nedeniyle sık sık kredi kartlarıyla alışveriş gerçekleştiriliyor. Kredi kartı kullanımının yoğun olması, bankalar arasında ciddi rekabete yol açıyor. Her banka, vatandaşların kendi kredi kartı ürünlerini kullanmasını teşvik amacıyla çeşitli kampanyalar düzenliyor. Kredi kartı müşterilerinin yüzlerce TL hediye kazanması gibi avantajlı kullanım fırsatları doğuyor.


Halkbank, Paraf ile tüm müşterilerine, kredi kartlarıyla yapacakları alıverişlerine özel 300 TL hediye veriyor. Halkbank, 2022’de de avantajlı Paraf kampanyalarına devam ediyor. Paraf Yeni Yıl kampanyası kapsamında yapacağınız alışverişlerinizde 300 TL’ye varan ParafPara kazanma şansını yakalayabiliyorsunuz.


Paraf’tan 300 TL Hediye


Halkbank’ın Paraf müşterileri, yapacakları giyim, optik, saat, kozmetik, elektronik ve yeme sektöründeki alışverişlerinde 300 TL’ye varan hediye kazanıyor. Halkbank tarafından açıklana sektörlerde yapılan alışverişlerde ödemeyi Paraf ile yapanlar, 300 TL’ye varan ParafPara kazanıyor.


Kampanyadan yararlanmak ve 300 TL’ye varan ParafPara kazanmak için belirtilen sektörlerde 500 TL ve üzeri harcama yapmak gerekiyor. Paraf ile yapılacak her 500 TL ve üzeri kozmetik, giyim, saat, optik, elektronik ve yeme alışverişlerinde 50 TL ParafPara kazanabiliyorsunuz. Her Paraf müşterisi kampanyadan toplam 4 defaya kadar yararlanabiliyor. Böylelikle her 500 TL alışverişinize 50 TL olacak şekilde toplam 200 TL ParafPara kazanabiliyorsunuz.


Paraf’a yeni başvuruda bulunan vatandaşlar bu kampanyada kazanacakları 200 TL’ye ek 100 TL ParafPara kazanabiliyor. Ek ödülden yararlanabilmek için kampanyada belirtilen 200 TL’lik ParafPara kazanma koşullarını sağlamış olmak gerekiyor.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!


Hediye 300 TL Almak İçin Son 2 Gün


Halkbank Paraf Yeni Yıl kampanyasından yararlanmak ve 300 TL’ye varan ParafPara kazanmak için son tarih ise 15 Ocak 2022’dir. 1 Aralık 20212’de başlayan kampanyayı kaçırmamak ve 300 TL hediye kazanabilmek için 15 Ocak 2022’tarihine kadar 500 TL’lik harcama yapmanız gerekiyor. Kampanyaya katılabilmek için harcama öncesinde “YENİ” yazıp “3404” numarasına SMS gönderilmesi gerekiyor. Halkbank Paraf Mobil uygulamasında da ilgili kampanyayı bularak, “Hemen Katıl” butonuna tıklayıp, kampanyaya katılımınızı tamamlayabilirsiniz. Kampanyaya hak edilen ParafPara’lar işlemin ertesi günü yüklenir.