Acil nakde ihtiyacı olan herkese Halkbank’tan 45 bin TL acil destek kredisi. Siz de başvurun siz de alın…

Kurulduğu günden bu yana her zaman vatandaşlara finansal destek sunan ülkemizin en önemli devlet bankalarından birisi olan Halkbank, başvuran herkese anında 45 bin TL destek kredisi veriyor. Eğitimden sağlığa, tadilattan yeni eşya alımına, evlilikten balayına birçok alanda kullanabileceğiniz nakit ihtiyaçlarınız için krediniz Halkbank’tan. Başvurunuzu yapar yapmaz hızlı bir şekilde dönüş alarak kredinizin hesabınıza geçmesini sağlayabilir ve ihtiyaçlarınızı ertelemeden karşılayabilirsiniz. Hem de Halkbank’ın avantajlı geri ödeme olanakları ve cazip faiz oranları ile. İşte detaylar!      

Uygun Faiz Avantajlı, Esnek Uygun Geri Ödeme Olanağı

HALKBANK 1-2

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Eğitimden sağlığa, evlilikten balayına neredeyse tüm ihtiyaçlarınız için kullanabileceğiniz, 36 aya varan geri ödeme olanakları ile Halkbank ihtiyaç kredisi her zaman yanınızda olmaya devam ediyor. Devlet destekli ve güvenceli Halkbank ihtiyaç kredisine başvurmaksa oldukça kolay. Başvurunuzu dilerseniz size en yakın Halkbank şubesinden yapabileceğiniz gibi şubeye bile gitmeden evinizin konforunda ya da bulunduğunuz her yerden yapabilirsiniz. İster internet bankacılığı hizmetleri ile isterseniz de mobil bankacılık araçlarını kullanarak dakikalar içerisinde kredi başvurunuzu yapabilir ve ihtiyacınız olan naktin hesabınıza geçmesini sağlayabilirsiniz.

Halkbank Anında Kredi Geri Ödeme Esnekliği

HALKBANK 2-2

Halkbank’tan yapacağınız ihtiyaç kredisi başvurunuz onaylandıktan sonra belirlemiş olduğunuz nakit anında hesabınıza yatar. Siz de eşit taksitler halinde maksimum 36 aya varan vadelerle kredi ödemelerinizi yapmaya başlayabilirsiniz. Ama dilerseniz bankanın 3 ay erteleme olanağından da yararlanarak, önce ihtiyaçlarınızı karşılayıp sonra ödemeye başlayabilirsiniz.  

Halkbank İhtiyaç Kredisi Koşulları ve Gerekli Belgeler

HALKBANK 3-2

Halkbank’tan ihtiyaç kredisi alabilmeniz için öncelikle düzenli bir gelirinizin ve kredi çekmeye uygun bir kredi notunuzun olması gerekir. Bunun yanı sıra aşağıdaki belgeleri de bankaya iletmeniz gerekir:   

  • Başvuru yapacak olan kişinin nüfus cüzdanı, sürücü belgesi ya da pasaportun aslı ve fotokopisi
  • İkametgâh belgesi
  • Başvuru sahibinin gelir durumunu gösterir belge. (Ücretliler İçin: Maaş bordrosu veya net maaş tutarını gösteren işveren onaylı belge, Serbest Meslek Sahipleri İçin: Vergi levhası,
  • Şirket Ortakları İçin: Vergi levhası veya Ticaret Sicil Gazetesi'nde yer alan kuruluş ilanı fotokopisi, Gayrimenkul Geliri Beyan Edenler İçin: Tapu aslı ve fotokopisi, Emekliler İçin: Hesap cüzdanı)
  • İpotek alınacak gayrimenkulün tapusu