Ev sahibi olmak isteyenler için bankalar tarafından sunulan konut kredileri büyük kolaylık sağlıyor. Kira öder gibi ev sahibi olmayı sağlayan konut kredilerinde uygulanan faiz oranları ise kimi zaman avantajlı kimi zamanda zararlı olabiliyor. Çünkü bankaların konut kredilerinde farklı faiz oranları, vade sayıları ve geri ödeme planları bulunuyor. 2021’ de ev sahibi olmak istiyor ancak alacağınız ev için hangi bankanın konut kredisini kullanmanızı daha iyi olacağına karar veremiyorsanız haberimizi inceleyebilirsiniz. Haberimizde 2021 en uygun konu kredisi veren bankalar yer alıyor.

Halkbank Canım Evim Konut Kredisi

Kamu bankası Halkbank tarafından ev sahibi olmak isteyenlere sunulan Canım Evim konut kredisi paketi, hayalinizdeki eve kavuşmanızı sağlıyor. Tıpkı kira öder gibi ev sahibi olmanızı sağlayan Canım Evim konut kredisi, uzun vade sayısı ve düşük faiz oranıyla dikkat çekiyor. Halkbank Canım Evim konut kredisini kullanarak, evinizi 120 aya varan vade ile çok uygun taksit tutarlarıyla satın alabilirsiniz. Üstelik Halkbank’ın 120 ay vadeli Canım Evim konut kredisinde yalnızca 1.48% faiz oranı uygulanıyor.
Halkbank Canım Evim konut kredisinde 120 ay vadede ister aylık, ister üç aylık, ister de gelirinize özel oluşturulacak serbest ödeme planlarından sizin için en uygun olanı tercih edebilirsiniz.

Şekerbank 360 Ay Vadeli Konut Kredisi

Şekerbank tarafından sunulan konut kredisinde tüketicilere 360 aya varan vade imkanı sunuyor. 360 ay vade ile hem aylık taksit tutarlarınızı düşürebilir hem de avantajlı koşullarda hayalinizde eve sahip olabilirsiniz. Şekerbank’ın 360 ay vadeli ve satın alacağınız evin bedelinin 75% oranındaki kısmını karşılayan konut kredisine hemen başvuruda bulunabilirsiniz.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

QNB Finansbank 180 Ay Vadeli Konut Kredisi

QNB Finansbank, ev sahibi olmak isteyenlere çok uygun koşullarda konut kredisi sunuyor. QNB Finansbank konut kredisinde vade sayısını 180 aya çıkartabilirsiniz. Üstelik 180 ay vadeli konut kredisinde sabit faiz oranı özelliğinden yararlanarak, aylık konut kredisi ödeme tutarlarınızın sabit olmasını da sağlamış olursunuz. Aylık 1.69% faiz oranından başlayan kredi faizleriyle QNB Finansbank konut kredisi, satın alacağınız evin rayiç bedelinin 80% oranındaki kısmına kadar limit tanımlamaktadır. Hemen bu konut kredisinden yararlanmak için en yakın QNB Finansbank şubesine gidebilirsiniz.