Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Devam eden yaşam sürekli yeni ihtiyaçların ortaya çıkmasına neden oluyor. Bir masrafı karşıladıktan hemen sonra ardından yeni bir tanesi daha çıkıyor. Ekonomideki dalgalanmalar ve yüksek enflasyon vatandaşın birikim yapmasını zorlaştırdığından, acil nakit ihtiyaçlarında bankalara başvurmalarına gerekiyor. Ancak artık bankalardan yüksek faiz yüküne neden olan krediler kullanmak yerine nakit avans kullanılabiliyor. Bankaların kredi kartı müşterileri için sunduğu taksitli nakit avans kampanyalarıyla acil nakit ihtiyaçları çok daha uygun koşullarda karşılanabiliyor.

Halkbank Paraf’tan Taksitli Nakit Avans

Halkbank Paraf kredi kartı sahipleri 7 gün 24 saat her ihtiyaç duydukları anda finansmanı kredi kartlarından yapabiliyor. Halkbank Paraf kredi kartı sahipleri hemen taksitli nakit avans kullanarak, başvuru şartı olmadan veya mesai saatini beklemeden nakit ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Halkbank Paraf kredi kartı sahipleri 7 gün 24 saat Halkbank ATM’lerinden ve yanı sıra Halkbank Mobil ve Halkbank İnternet şubelerinden acil nakit ihtiyaçları için nakit avans kullanabiliyor.

Taksitli nakit avans kampanyasında Halkbank, 200 TL ile 15.000 TL aralığındaki tüm nakit ihtiyaçlarınız için kullanım gerçekleştirebilmenize yardımcı oluyor. Üstelik 15.000 TL’ye kadar olan Paraf taksitli nakit avans çekimlerinizde sadece %1.80 faiz oranından yararlanabiliyorsunuz. Ayrıca 12 aya varan vade seçeneği ile ödemelerinizi aydan aya çok daha rahat bir şekilde yapabilirsiniz.

Garanti BBVA Nakit Avans Kampanyası

Garanti BBVA, 2022 bahar ayına özel taksitli nakit avans kampanyasıyla, tam bayram önünde nakit ihtiyaçlarınız için hemen finansman oluşturuyor. Garanti BBVA Bonus kredi kartınızda tanımlı olan kullanılabilir nakit avans limitine uygun olarak acil nakit ihtiyaçlarınız için kullanım gerçekleştirebilmenize yardımcı oluyor.  Garanti BBVA taksitli nakit avans kullanımında %1.80 faiz oranı ve 12 aya varan vade fırsatı sunuluyor.

TEB Taksitli Nakit Avans Kampanyası

Türkiye Ekonomi Bankası(TEB), tüm Bonus kredi kartı kullanıcılarına 7 gün 24 saat nakit ihtiyaçlarına yönelik kullanılabilir taksitli nakit avans limiti tanımlamaktadır. Tanımlanan limite uygun olacak şekilde nakit ihtiyaçları için kullanım gerçekleştirilebiliyor. Üstelik TEB taksitli nakit avans kampanyasında da 12 aya vade fırsatı ve yanı sıra sadece %1.80 faiz oranı uygulanıyor.