Karşılanamayan eğitim ihtiyaçlarınıza benzersiz çözüm: Halkbank tüm velilere anında 35 bin TL veriyor!

Her geçen gün biraz daha zorlaşan hayat şartlarına pandemi koşulları da tuz biber oluyor. Halk sağlığını korumak amacıyla alınan tedbirler kapsamında getirilen yasaklar ve kapanmalar, her ne kadar bu anlamda işe yarasa da ekonomik olarak ciddi çöküntüler yaratıyor. Uzun süre kapalı kalmaya mahkum edilen iş yerleri birer birer kepenk kapatıyor, bu yüzden birçok insan işsiz ve parasız kalıyor.

Hal böyle olunca barınmadan beslenmeye, eğitimden sağlığa en zaruri ihtiyaçlar bile karşılanamaz hale geliyor. Karşılanamayan ihtiyaçların başında ise eğitim masrafları yer alıyor. Veliler işsiz ve parasız kalınca, özel okullarda ya da kurslarda eğitim gören çocukların eğitim masrafları karşılanamıyor. Bu sebeple birçok çocuk alışkın olduğu eğitim ortamından uzaklaşmak zorunda kalıyor. Bu soruna çözüm de Halkbank'tan geliyor.

Eğitime En Büyük Desteği Halkbank Veriyor!

halkbank 1

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Halkbank, uygun faiz oranı ve uzun vade seçenekleriyle benzersiz bir eğitim kredisi veriyor. Halkbank tarafından sunulan bu kredi kampanyası kapsamında en fazla 100 bin TL kredi kullanılabiliyor. Halkbank eğitim kredisinin faiz oranları, tahsis ücreti ödendiği taktirde %1,60, tahsis ücretsiz kredi kullanımı yapıldığı taktirde ise %1,65 olarak belirleniyor.

Halkbank eğitim kredisi kampanyası kapsamında 50 bin TL'ye kadar kredi kullanımlarına 36 ay vade tanınırken, 50 bin TL üzerindeki kredi kullanımlarında azami vade süresi 24 ay oluyor. 36 ay vadede %1,60 faiz oranı ile kullanabileceğiniz 50 bin TL eğitim kredisinin aylık taksitleri 1.936,53 TL, %1,65 faiz oranıyla kullanabileceğiniz 50 bin TL eğitim kredisinin aylık taksitleri ise 1.955,35 TL oluyor.

Halkbank Eğitim Kredisi Bu Alanlarda Kullanılabiliyor!

HALKBANK 3

Halkbank'ın sunduğu eğitim kredisi, ilköğretimden lise son sınıfa kadar eğitim öğretim veren Devlet Okulları, Özel Okullar, Milli Eğitim Bakanlığı’ndan izinli Kurslar, Spor Okulları, Yaz Okulları vb. eğitim ve kültür hizmetleri veren kurumların öğrenci velileri ve ön lisans, lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin kullanımına sunuluyor.

Halkbank Eğitim Kredisi'ne yalnızca Halkbank şubelerinden başvurulabiliyor. Başvuru esnasında gelir belgesi ve eğitim ücretini gösteren belgeyi/proforma faturayı ibraz etmek gerekiyor. Buna ek olarak müşteri beyan formunu doldurmak yeterli oluyor. Böylece hiçbir öğrenci eğitiminden mahrum kalmıyor.