Nakit ihtiyaçları ne yazık ki hiç bitmiyor. Aniden beliren ihtiyaçlara çoğu zaman birikimler de yetmiyor. Hal böyle olunca anında nakit desteği bulabilmenin yolu banka kredilerinden geçiyor. Banka kredilerine talebin artması, bankalar arasında ciddi bir rekabet ortamı doğmasına neden oluyor.

Bu rekabet ortamında bir adım öne çıkmak isteyen bankalar, özellikle kredi, kredi kartı ve mevduat ürünlerinde dudak uçuklatan kampanyalar yapıyor. O bankaların başında da Halkbank geliyor. Halkbank, son derece avantajlı hızlı kredi ile nakit ihtiyacı olan vatandaşın yüzünü güldürüyor.

Karşınızda Halkbank Hızlı Kredi!

HALKBANK1

Halkbank Hızlı Kredi, Halkbank tarafından müşterilere sunulan düşük faiz ve uzun vade avantajlı, online kanallar aracılığıyla başvurulabilen ve bankaya gitmeden kullanılabilen son derece avantajlı bir kredi imkanı olarak karşımıza çıkıyor.

Halkbank hızlı krediye tüm Halkbank şubelerinden, Bireysel İnternet Bankacılığı şubesinden, Dialog mobil uygulama üzerinden ve Halkbank'ın web sitesinden başvurulabiliyor. Başvuru yapmak için gün ve saat farketmiyor, mesai saatlerini beklemeye gerek kalmıyor. Hangi gün, saat kaç olursa olsun yaptığınız başvuru anında değerlendirmeye alınıyor. Onaylanan kredi tutarınız ise anında Halkbank Vadesiz Mevduat hesabınıza yatıyor. Bu sebeple bu krediye Hızlı Kredi adı veriliyor.

Halkbank Hızlı Kredinin Avantajı Hızıyla Sınırlı Kalmıyor!

HALKBANK 3

Halkbank hızlı kredinin aylık akdi faiz oranı %1,63 ile %1,68 arasında değişiklik gösterirken, 50 bin TL'ye kadar olan kredi kullanımlarında vade 36 ayı bulabiliyor. Şayet kredi kullanımında hayat sigortası yaptırırsanız faiz oranı %1,63, yaptırmazsanız ise %1,68 olarak belirleniyor. Kullanılabilecek maksimum kredi tutarı ise 50 bin TL olarak belirleniyor.

Halkbank'tan yaptığınız kredi kullanımlarında, kredi tutarının % 0,5'i kadar kredi tahsis ücreti, kredi tahsis ücretinin %5'i oranında ise Banka Sigorta Muamele Vergisi talep ediliyor. Buna ek olarak kişinin yaşına ve cinsiyetine göre değişiklik gösterebilen tutarda hayat sigortası primi alınıyor.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Halkbank'tan kullandığınız ihtiyaç kredisinin geri ödemeleri tüm Halkbank şube ve atmlerinden yapılabildiği gibi, otomatik ödeme talimatı verdiğiniz taktirde, gününde hesabınızdan otomatik olarak tahsil edilebiliyor. Böylece Halkbank'ın avantajlı kredisi ile tüm ihtiyaçlarınız karşılanıyor, geri ödemeler ise hem bütçenizi hem de aklınızı yormuyor.