Pandemi süreci, bir ev sahibi olmanın ne kadar önemli olduğunu hepimize bir kere daha hatırlattı. Halk sağlığını korumak amacıyla getirilen yasaklar ve kapanmalar, birçok iş yerinin kapanmasına ve çok insanın işsiz ve parasız kalmasına neden oldu. Hal böyle olunca ev kiraları ödenemez hale geldi.

Duruma bu çerçeveden bakınca, çok kişi kira ödemek yerine kredi ödeyerek ev sahibi olmanın en mantıklı hareket olduğunu düşünmeye başladı. Düşünce böyle ilerleyince de bankalar son derece avantajlı konut kredisi kampanyaları başlattı. O bankaların başında ise Halkbank, Vakıfbank ve Garanti BBVA yer aldı.

Garanti BBVA Konut Kredisi

GARANTİ-5

Garanti BBVA, %1,52 faiz oranı ve 120 aya varan vadelerle son derece avantajlı bir konut kredisi sunuyor. Bu kredi sayesinde ev sahibi olmak isteyen herkes hayaline kavuşuyor. Bu faiz oranı ve vade koşullarıyla Garanti BBVA'dan kullanacağınız 100 bin TL konut kredisinin toplam geri ödeme tutarı 218.080,24 TL, ayılık taksitleri ise 1.817,33 TL oluyor. Bu avantajlara ek olarak Garanti BBVA, sabit faizli, artan taksitli, azalan taksitli, değişken faizli gibi birçok ödeme seçeneği ile vatandaşa ödeme kolaylığı sağlıyor.

Vakıfbank Konut Kredisi

vakıfbank-10

Ev sahibi olmak isteyenlere bir destek de Vakıfbank'tan geliyor. Vakıfbank, %1,37 faiz oranı ve 120 ay vade ile ev sahibi olmak isteyenleri hayallerine kavuşturacak konut kredisini sunuyor. Bu koşullarda Vakıfbank'tan alacağınız 100 bin TL konut kredisinin toplam geri ödeme tutarı 204.317,36 TL, aylık ödemeleri ise 1.702,66 TL oluyor. Vakıfbank'ın düşük faiz ve uzun vade avantajlı konut kredisi ile ev sahibi olmayan kalmıyor.

Halkbank Konut Kredisi

HALKBANK1

Halkbank da vatandaş kira ödemekten kurtulsun diye elini taşın altına koyuyor. Başlattığı %1,38 faizli ve 120 ay vadeli konut kredisi sayesinde ev sahibi olmak isteyen herkesi hayaline kavuşturuyor. Bu faiz oranları ve vade seçenekleri ile Halkbank'tan kullanacağınız 100 bin TL konut kredisinin toplam geri ödeme tutarı 205.224,00 TL, aylık ödeme periyodunda taksitleri ise 1.710,20 TL oluyor. Halkbank konut kredisine tüm Halkbank şubelerinden başvurulabiliyor. Olmaz denen hayaller Halkbank sayesinde gerçek oluyor.

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!