Devlet bankası Halkbank yine girişimcilere büyük bir destek müjdesi verdi. Faiz ödemeden 150 bin TL’ye kadar kredi hemen hesabınızda. İşte detaylar!

Halkbank sıfır faizle 150 Bin TL’ye kadar kredi imkanı sağlayacağını duyurdu. Bazı meslek gruplarında ve bazı girişim dallarında devlet desteği ile verilecek kredilerle bu grupların kalkınmasına fırsat tanınmaya çalışılıyor. Hem de faizsiz bir şekilde sağlanacak olan bu kredilerle belirli girişim grupları ve meslek grupları destekleniyor. Eğer siz de bu gruplarda yer alıyorsanız bu desteği kaçırmayın.       

Kadın Girişimcilere En Büyük Destek Halkbank’tan

HALKBANK1

Halk Bankası özellikle 30 yaşını aşmamış genç kadın girişimlere büyük bir fırsat sunuyor. İş hayatına ve piyasaya yeni atılan genç kadınlara büyük bir destek anlamına gelen bu olanak için birtakım şartları taşımak gerekiyor. Yaş şartını taşımanın yanı sıra KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi’ni tamamlamış olmak kaydıyla Halkbank faizsiz krediye başvuru yapabiliyorsunuz. Ayrıca en az 1 yıllık da ustalık belgesine sahip olmanız da aranan şartlar arasında. Bu arada eğer ilgili meslek kolunda son 1 yıl içerisinde bir işletme kurmuşsanız alacağınız bu desteğin limiti 225 bin TL’ye çıkabiliyor. Üstelik de herhangi bir şekilde faiz ödemeden, sıfır faizle…

Eğer siz de KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimi’ni bitirmişseniz ve 30 yaşınızı tamamlamamışsanız Halkbank’ın sıfır faiz kredi kampanyasını kaçırmayın.

Genç Girişimci Esnaf ve Sanatkarlara Sıfır Faiz Kredi

HALKBANK 2

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Halkbank, genç kadınların yanı sıra KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Eğitimini bitiren ve 30 yaşını tamamlamamış diğer tüm genç girişimci esnaf ve sanatkarları da bu destek kapsamına alıyor. Bu gruptaki genç esnaf ve girişimciler de projeleri KOSGEB tarafından onaylanır onaylanmaz 100.000 TL’ye kadar faizsiz kredi desteğinden yararlanabiliyor.

Ustalık Belgesi Olan ve Yeni İşyeri Kuran Girişimci Esnaf ve Sanatkarlara Sıfır Faiz Kredi

HALKBANK 3

Halkbank’ın sıfır faizli kredi ile desteklediği bir diğer meslek kolu ise; 3308 sayılı Mesleki Eğitim Kanunu kapsamında olan kişiler. Ancak bu kişilerin de en az 1 yıllık ustalık belgesine sahip olmaları, bu belge doğrultusunda yıl içinde ilgili meslek kolunda kendi adlarına işletme kurduğunu belgeleyebilmeleri gerekiyor. Bunun yanı sıra Halk Bankası; geleneksel, kültürel, sanatsal değeri olmakla birlikte kaybolmaya yüz tutan meslek kollarında faaliyet gösteren ve Esnaf Vergi Muafiyet Belgesi bulunanlar için de faizsiz kredi desteğini sunuyor.