Emekli vatandaşlara müjde Aktifbank, Denizbank ve Halkbank'tan geldi! Size özel kredi kampanyaları açıklandı.

Aktifbank'tan 80 bin TL!

Eğer siz de emekli maaşınızı PTT'ye taşırsanız hem promosyon ödemesi hem de 80 bin TL'ye kadar kredi alma şansına sahip olabilirsiniz. Aktifbank ile işbirliği yapan PTT, tüm bankacılık işlemleri için Aktifbank'a sırtını dayamış durumda. %1,99'dan başlayan faiz oranları ve 36 aya varan vade seçenekleriyle birlikte Aktifbank'tan kredi almak şimdi çok kolay. Tüm bunların yanında Aktifbank'tan kredi almanız için şubeye gitmenize de gerek yok. Eğer cep telefonunuz varsa, mesajlar kısmından SMS göndermeniz yeterli oluyor. Kimlik yazın boşluk bırakı, doğum tarihinizi (gg.aa.yyyy) yazıp 3050’ye SMS gönderin, istediğiniz kadar krediniz hesabınıza anında yatsın! Eğer siz de Aktifbank’tan 80 bin TL'lik emekli kredi alırsanız her ay 3.337,50 TL ödeme yapıyorsunuz.

Denizbank Emeklilere Özel Kredi!

Emeklilerin yüzünü güldüren bir diğer banka ise Denizbank, emekli maaş müşterilerini bünyesine çekmek için 750 TL'ye kadar promosyon ödemesi yapan Denizbank, emeklileri bünyesine çektikten sonrasında da 55 bin TL'ye kadar 36 ay vadeli ve %2,14'ten başlayan faiz oranlarıyla kredi imkanını duyurdu. Eğer siz de emekli maaşınızı Denizbank'a taşımak ve Denizbank'tan emekli maaş müşterilerine özel faiz oranlarıyla kredi kullanmak istiyorsanız size en yakın Denizbank şubesini ziyaret edebilir ve anında 55 bin TL'ye kadar ihtiyaç kredisi kullanmaya başlayabilirsiniz. Eğer siz de Denizbank'tan 10 bin TL'lik ihtiyaç kredisi alırsanız 36 ay boyunca 429,00 TL ödeme yapıyorsunuz.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Halkbank Mutlu Emekli Kredisi!

Emekli maaş müşterilerinin yüzünü güldüren bir diğer bankamız ise Halkbank! Her daim halkın yanında olduğunu ifade etmekten geri durmayan Halkbank, şimdilerde emekli müşterilerine özel bir kredi kampanyasıyla karşımıza çıkmaya başladı. 100 bin TL'ye kadar kredi imkanının yanında %1,58'den başlayan faiz oranları da sizleri Halkbank'ta bekliyor ancak eğer ihtiyacınız olan kredi tutarı 50 bin TL'nin üzerindeyse seçebileceğiniz maksimum vade sayısı 36 aydan, 24 aya kadar düşüyor. Ayrıca Halkbank, emekli müterilerine birçok ödeme kolaylığı sunuyor. Dilerseniz şimdi alacağınız kredinizi tam 3 ay sonra ödemeye başlayabilirsiniz. Eğer siz de Halkbank’ın Mutlu Emekli Kredisi’nden 50 bin TL’lik kredi alırsanız her ay 1.929,03 TL ödeme yapıyorsunuz.