Halkbank ve Vakıfbank'tan esnek ödemeli oldukça cazip bir kampanya geldi.

Kamu bankaları olan Halkbank ve Vakıfbank, içerisinde bulunduğumuz zor günlerde, her kesimin ekonomik zorlukları daha kolay atlatabilmesi için çeşitli destekler sunuyorlar. Özellikle son dönemde yoğunlaşan nakit ihtiyaçlarına yanıt vermek üzere, İhtiyaç Kredisi kapsamında yenilikçi ve çözümsel pek çok adım, Kamu bankaları tarafından atılıyor. İhtiyaç kredilerinde düşük faiz oranı, 36 ay vade seçeneği gibi seçeneklerin yanında, geri ödemelerde çeşitli kolaylıklar Vakıfbank ve Halkbank tarafından sunulan özellikler arasında yer alıyor.

Esnek Ödemeli Halkbank İhtiyaç Kredisi

Herkesin başvurabileceği bir İhtiyaç Kredisi finansman desteği olan Halkbank İhtiyaç Kredisi, %1,69 gibi düşük bir faiz oranıyla sunuluyor. 100.000 TL üst limiti bulunan kredi en fazla 36 ay vade seçeneğine sahip. Tek sefer olmak üzere kredi tahsis ücreti masrafı bulunan kredinin geri ödenmesi konusunda her bütçeye uygun çok çeşitli seçenekler sunuluyor. Esnek geri ödeme seçenekleri arasında, artan taksitli, azalan taksitli, aylık eşit taksitli, 3 ayda bir ödemeli ya da serbest ödemeli geri ödeme seçeneklerinden herhangi birini tercih edebilirsiniz. Halkbank Esnek Geri Ödemeli İhtiyaç Kredisi, zaruri ihtiyaçlar için başvurulan finansman desteği olan İhtiyaç Kredisi, geri ödenmesi noktasında yaşanacak sorunlara meydan vermeden, her kesin kendi bütçesine göre bir ödeme modeli seçmesini sağlıyor. Halkbank şubelerinden yaptığınız başvurular, aynı gün içerisinde sonuçlandırılıyor. Kullanılan 100.000 TL İhtiyaç kredisinde, 36 ay vade seçeneği ve %1,69 faiz oranıyla, aylık eşit taksitli geri ödeme tutarı 3940,95 TL oluyor.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Esnek Ödemeli Vakıfbank İhtiyaç Kredisi

Vakıfbank tarafından sunulan İhtiyaç Kredisi modeli, yine 36 ay vade seçeneğine sahip. Bankanın Taksitli İhtiyaç Kredisi adıyla sunduğu finansman desteği, ipotek, karşılığı, otomobil rehni karşılığı, arsa ipoteği karşılığı olmak üzere farklı seçeneklere de sahip. %,159 faiz oranıyla sunulan kredinin, geri ödemeleri noktasında sunulan esnek ödeme seçenekleri var. Bu seçenekler arasında aylık eşit taksitli ödeme, 3 ayda bir eşit taksitli ödeme, değişken taksitli ödeme seçenekleri var. Bu sayede herkes bütçesine en uygun şekilde geri ödemelerini yapabildiği ihtiyaç kredisi finansman desteğinden faydalanabiliyor.