Nakit ihtiyacı olanlara müjde Halkbank ve Ziraat Bankası'ndan geldi!

Günümüzde artık çoğu alışverişimizi kredi kartları ile yapıyoruz. Nakit kullanımı artık gitgide azalsa da yine de bazen ani bir şekilde nakit krizi yaşayabiliyoruz. Böyle zamanlarda eş dosttan borç istemek yerine bankalara yönelmeyi tercih etsek de bizim için en uygun fırsatı bulmak her zaman pek de kolay olmuyor. Eğer siz de bahsettiğimiz gibi nakit ihtiyaçlarınızı gidermek için kendinize uygun bir fırsat arıyorsanız şimdi en doğru yerdesiniz. Halbank ve Ziraak Bankası, nakit avans fırsatlarını duyurdu ve şimdiden binlerce vatandaş, bu fırsatlara yöneldi. İşte ayrıntılar!

Halkbank'tan Müşterilerini Sevindiren Büyük Fırsat!

HALKBANK KONUT

Halkbank, uzun yıllardır müşteri dostu tutumu ile milyonlarca müşterisini mutlu edebilmeyi başarmış bir banka. Bu zamana kadar sunduğu sayısız kampanyaya bir yenisini daha ekleyen Halkbank, bu sefer de Taksitli Nakit Avans kampanyası ile müşterilerine rahat bir nefes aldırttı.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

200 TL'den 15.000 TL'ye kadar nakit avans verme fırsatı sunan Halkbank, yüksek faiz oranlarını da kaldırıyor ve %1,98'lik bir faiz oranı sunuyor. Vatandaşın yüzünü güldüren Halkbank, bununla da yetinmeyerek aynı zamanda tam 12 ay vade imkanı veriyor. Kullananlara ilaç gibi gelen bu fırsata başvuru yapmak oldukça kolay. Şube şube gezmenize gerek kalmadan, evinizde oturduğunuz yerden Halkbank resmi internet sitesine ya da Halkbank Mobil Şube uygulamasına girerek Halkbank'ın sunduğu Taksitli Nakit Avans fırsatından yararlanabilirsiniz.

Ziraat Bankası'nın Sunduğu Bu Fırsatı Duymayan Kalmasın!

ziraat bankası

Ziraat Bankası, oldukça uzun yıllardır verdiği kaliteli hizmet ile vatandaşların güvenini kazanmayı başarmış bir banka. Zor durumdaki müşterilerini düşünen Ziraat Bankası, görülmemiş fırsatlarla ortaya çıkıyor ve vatandaşlara tam 10.000 TL'ye varan nakit avans imkanı veriyor. Taksitli Nakit Avans kampanyası ile müşterilerine can suyu olan Ziraat Bankası, tam 12 aya varan vade imkanı ile müşterilerine geri ödeme noktasında da büyük bir kolaylık sağlıyor.

Günlerce şube şube gezmeden ve uzun banka kuyruklarında beklemeden, birkaç tıkla alabileceğiniz Taksitli Nakit Avans kredisinden; hemen şimdi Ziraat Bankası'nın resmi internet sitesine girerek faydalanabilirsiniz. Ayrıntılı bilgi için Ziraat Bankası müşteri temsilcinizi arayabilirsiniz.