Devlet bankaları konut kredisi ile yüzleri güldürdü. Son tarihten önce başvuranlar faydalanacak.

Bankacılık hizmetleri ve sunulan finansman destekleri arasında en anlamlılarından biri kuşkusuz konut kredileri olarak öne çıkıyor. Ev sahibi olmak isteyen kişiler için, bankalar tarafından çeşitli avantajlar sunuluyor. Konut kredilerinde kamu bankaları öncülüğünde oluşturulan rekabet ortamı, özel bankalarında müşterileri çekebilmek için, özel avantajlar hazırlamasını sağlıyor. Kamu bankalarının hazırladığı özel avantajlar, konut kredilerinde en ideal desteklerin ortaya çıkmasına sebep oluyor. Buna göre kamu banklarının sunduğu Konut Kredisi avantajlarıyla ilgili haberimizin devamını okuyabilirsiniz.

120 Ay Vade Seçeneğiyle Konut Kredisi Alternatifi

Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Halkbank, 2021 yılında da konut sahibi olmak isteyenlere özel olanaklar sunuyor. Konut kredileri 120 ay vade seçeneğiyle sunuluyor ve düşük faiz oranıyla birlikte, aylık düşük ödeme miktarları oluşturuluyor. Bu sayede konut sahibi olmak isteyenlerin, aylık ödemeler nedeniyle sorun yaşamalarının da önüne geçilmiş oluyor.

Ziraat Bankası Düşük Faizli Konut Kredisi

Ziraat Bankası Konut kredisi seçeneğiyle her kesime sunduğu desteği, ev sahibi olmak isteyenlere de en özel avantajlarla sunuyor. 120 Ay vadede kullanılabilen konut kredisi, 500.000 TL rayiç bedelli ve altındaki bir konut için %90 oranında kredi desteği olarak sunuluyor. 500.000 TL üzerinde rayiç bedele sahip olan konutlar için kredi desteği sağlanan oran %80 oranına düşüyor.

500.000 TL’ye kadar olan konut kredisi desteği %1.37 gibi düşük faiz oranıyla sunuluyor. Bununla birlikte alınan konutun ipotek tesisine tabii tutulması, Ziraat Bankası Konut Kredisi çekilmesini de oldukça kolaylaştıran diğer bir ayrıntıdır.

Vakıfbank Düşük Faizli Konut Kredisi Koşulları

Diğer bir kamu bankası olan Vakıfbank, 120 ay vade seçeneğiyle sunduğu Konut kredisinde, aynı zamanda esnek ödeme seçeneklerini de kullanıcılarına sunuyor. Özel olarak hazırlanmış olan kampanya da, aylık olarak eşit taksitli geri ödeme, eşit anaparalı geri ödeme, artan taksitli geri ödeme ve azalan taksitli geri ödeme gibi çeşitli seçenekleri bir arada kullanıcısına sunuyor. BU sayede geri ödeme konusunda, herkes için en uygun ödeme seçeneği belirlenmiş oluyor.

Vakıfbank 120 ay vadede konut kredisi için %1.37 gibi düşük bir faiz oranın uyguluyor. Sarı Panjur Konut Kredisi adıyla sunulan destek, 10.000 TL ile 1 milyon 500 bin TL’ye kadar kullanılabiliyor.

Halkbank Düşük Faizli Konut Kredisi Özellikleri

Halkbank Hesaplı Evim Konut Kredisi Kampanyası, 120 ay vade seçeneğiyle kullanıcıya sunuluyor. Kamu bankları arasında en düşük konut kredisi faizini %1.35 olarak Halkbank sunuyor. Konut almak isteyen herkes bankanın resmi internet sitesi olan halkbank.com.tr üzerinden konut kredisi başvurusu yapabiliyor.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!