Acil nakit ihtiyacı olanlara görülmemiş fırsat: Ziraat, ING ve Halkbank gece yarısı bile kredi veriyor, anında hesaba yatıyor!

Bir anda ortaya çıkan nakit ihtiyaçları, zaman zaman hepimizi zor durumda bırakıyor. Bu ihtiyaçların çözüm yolu ise çoğunlukla kredi kartları, nakit avanslar, ek hesaplar ya da krediler oluyor. Ek hesap ve kredi kartından çekilebilecek nakit avanslar genellikle küçük tutarlar iken, daha büyük nakit ihtiyaçları için bankalara kredi başvurusu yapmak gerekiyor. Bu bankalar mesai saatlerini beklemeye gerek kalmadan anında kredi veriyor. İşte gece 3'te bile kredi çekebileceğiniz o bankalar!

Halkbank Hızlı Kredi

HALKBANK1

Halkbank acil nakit ihtiyaçlarınıza benzersiz bir çözüm sunuyor. Hızı kredi olarak adlandırdığı bu kredi fırsatı ile, gece yarısı bile kredi kullanmanıza olanak tanıyan Halkbank, kredi tutarının üst limitini 50 bin TL olarak belirliyor. Halkbank'ın sunduğu Hızlı krediden, kredi tahsis ücreti ödeyerek %1,63, kredi tahsis ücreti ödemeksizin ise %1,68 faiz oranı ile faydalanılabiliyor.

Halkbank 50 bin TL ve altı kredi kullanımlarında 36 ay, 50 bin TL üzeri kredi kullanımlarında ise 24 ay vade imkanı sunuyor. %1,63 faiz oranı ve 36 ay vade ile Halkbank'tan kullanacağınız 50 bin TL kredinin aylık taksitleri 1947,81 TL oluyor. Bu krediye Halkbank'ın resmi web sitesi, internet bankacılığı, mobil bankacılık ve telefon bankacılığı üzerinden başvurulabiliyor.

Ziraat Bankası Dijital Kredi

ziraat

Günün her saatinde kullanabileceğiniz bir kredi imkanı da Ziraat Bankası'ndan geliyor. Ziraat Bankası %1,59 faiz oranı ve 36 aya varan vade seçenekleriyle benzersiz bir kredi imkanı sunuyor. Bu kredi sayesinde tüm ihtiyaçlarınız anında karşılanıyor, size de rahatlığın keyfini sürmek kalıyor.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

%1,59 faiz oranı ve 36 ay vade ile Ziraat Bankası'ndan kullanacağınız 50 bin TL kredinin aylık taksitleri 1.932,78 TL oluyor. Bu krediye Ziraat Bankası internet bankacılığı ve mobil bankacılık üzerinden başvurulabiliyor. Onaylanan kredi tutarı anında hesabınıza yatıyor.

ING E-Kredi

INGBANK 1

Nakit ihtiyaçlarınıza bir çözüm de ING'den geliyor. ING, bünyesine yeni katılacak müşterilere %1,35'ten, hali hazırda ING'li olan müşterilerine ise %1,59'dan başlayan faiz oranlarıyla benzersiz bir kampanya sunuyor. %1,35 oranındaki faizden yararlanabilmek için başvuran kişinin KKB notunun 1850 üzerinde olması ve çekilecek kredi tutarının 20 bin TL'yi aşmaması gerekiyor. Bu koşullar sağlanamadığı taktirde ilk defa ING ile çalışacaklara sağlanacak faiz oranı %1,49 oluyor.

%1,49 faiz oranı ve 36 ay vade ile ING'den kullanacağınız 50 bin TL kredinin toplam geri ödeme tutarı 68.237,28 TL, aylık taksitleri ise 1.895 TL oluyor. ING e-krediye ING bankası internet bankacılığı ya da mobil bankacılık üzerinden başvurulabiliyor. Krediniz onaylanır onaylanmaz hesabınıza yatıyor.