1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Pandemi döneminde vatandaşların yaşadıkları ekonomik sıkışıklık, birikim yapabilmesine izin vermiyor. Bu durumda ihtiyaçların her geçen gün arttığı ve hayatın pahalandığı bu dönemde nakit ihtiyaçlarını tepe noktasına taşıyor. Vatandaş, acil nakit ihtiyaçları için birikimleri olmadığından çözüm için bankalara rağbet gösteriyor. Bankalara kredi başvurularının önemli oranda arttığı son yıllarda bankaların sundukları avantajlı kredi kampanyaları bulunuyor. Özellikle Halkbank, 7/24 tüm acil nakit ihtiyaçlarınıza çözüm oluşturabileceğiniz anında kredi kampanyası sunuyor
Halkbank Hızlı Kredi Kampanyası
Halkbank tarafından sunulan “Hızlı Kredi” kampanyası sayesinde 7 gün 24 saat her bir acil nakit ihtiyacınız için kolayca kredi kullanabilirsiniz. Halkbank’ın dijital bankacılık kanalları üzerinden sunduğu anında kredi ürününe hemen başvurabilirsiniz. Yapacağınız anında kredi başvurularınız dakikalar içerisinde sonuçlanır ve onaylanan kredileriniz hızlıca Halkbank Vadesiz TL hesabınıza aktarılır.
Halkbank 10.000 TL Anında Kredi
Halkbank’ın anında kredi kampanyası ile 7 gün 24 saat 10.000 TL’ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınıza kredi kullanmak için şubeye gitmenize gerek yok. Halkbank’ ın “Bireysel İnternet Şubesi”, “Halkbank Dialog”, “Halkbank Mobil” ve “Halkbank web sitesi” kanalları üzerinden hızlı kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi başvurunuz anında değerlendirmeye alınır ve dakikalar içerisinde sonuçlandırılır. Üstelik şubeye gitmenize gerek olmadan dijital bankacılık kanalları üzerinden anında krediyi kullanabilirsiniz.
Halkbank hızlı kredi başvurusunu 1.000 TL ile 10.000 TL arasındaki ihtiyaçlarınız için gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik Halkbank hızlı kredi için sadece %1.71 kredi faiz oranı uygulanıyor. Böylelikle çok daha uygun geri ödeme koşullarından yararlanabiliyorsunuz. Ayrıca 36 aya varan vade imkanı ile de hızlı kredi taksit tutarlarınızın çok daha uygun seviyelerde olmasını sağlayabilirsiniz.
Kullanacağınız 10.000 TL limitli hızlı kredi de %1.71 kredi faiz oranı ve 36 ay vade seçeneğinden yararlanabilirsiniz. Böyle bir kullanımda aylık 395.61 TL taksit tutarı oluşur. Halkbank hızlı kredi sayesinde hem acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilir hem de çok uygun geri ödeme koşullarından faydalanabilirsiniz. 7/24 hızlı kredi başvurusuyla birlikte en acil anlarda dahi hemen dijital bankacılık kanalları üzerinden kredi çekme kolaylığından faydalanabilirsiniz.