Nakit ihtiyacı olanlara Halkbank'tan müjde: 3 aylık periyotlarda ödeyebileceğiniz ihtiyaç kredisi sizleri bekliyor!

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Pandemi koşulları dünyanın her yerinde insanları çıkmaza soktu. Zaten zor olan hayat koşulları bu sebepten ötürü daha da zorlaştı. Halk sağlığını korumak amacıyla alınan tedbirler bu anlamda işe yarasa da ne yazık ki ekonomik çöküşlere neden oldu. Dönem dönem getirilen yasaklar ve kapanmaların etkisiyle her gün bir başka esnaf kepenk indirmeye başladı.

İş yerleri birer birer kapanmaya başlayınca ise birçok insan işsizliğin pençesine düştü. İşsiz ve parasız kalan vatandaş, bazen zorunlu ihtiyaçlarını bile karşılayamaz hale geldi. Şimdilerde ise aşılanmanın etkisiyle  koşullar yavaş yavaş normale dönmeye başladı. Ancak vatandaş normalleşme öncesinde içerisine düştüğü zor durumdan tam anlamıyla çıkamadı. Halkbank vatandaşa destek olmak için bu konuya el attı!

İşte Halkbank İhtiyaç Kredisi

HALKBANK-6

Halkbank, vatandaşa destek olmak amacıyla, her alanda doğan nakit sıkıntılarına ilaç gibi gelecek benzersiz bir kredi imkanı sunuyor. Halkbank ihtiyaç kredisi sayesinde ihtiyaçlar gideriliyor, vatandaş rahat bir nefes alıyor. Üstelik Halkbank bu ihtiyaç kredisi kapsamına %1,69 faiz oranı ve 36 aya varan vade imkanı tanıyor. Bu koşullarda Halkbank'tan kullanacağınız 50 bin TL'ye kadar kredi tutarları  için vade süresi 36 ay, 50 bin TL üzerindeki tutarlar içinse vade süresi 24 ay oluyor.

%1,69 faiz oranı ve 36 ay vade ile Halkbank'tan kullanacağınız 50 bin TL kredinin aylık taksit tutarı 1970,47 TL, 100 bin TL kredinin 24 ay vadede aylık ödemeleri ise 5303,89 TL olarak belirleniyor. Halkbank'tan kullanacağınız ihtiyaç kredilerinde, kredi tutarının %0,5'i oranında kredi tahsis ücreti ve kredi kullanan kişinin yaşına ve kredi tutarına göre değişiklik gösterebilen yıllık sigorta primi kesiliyor.

Halkbank İhtiyaç Kredisinin Diğer Avantajları Nelerdir?

halkbank 13

Halkbank'ın ihtiyaç kredisi için sunduğu avantajlar bununla da sınırlı kalmıyor; düşük faiz ve uzun vade seçeneklerine ek olarak Halkbank, ihtiyaç kredisi için aylık eşit taksitli, artan taksitli, azalan taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli ya da serbest ödemeli şeklinde geri ödeme seçenekleri sunuyor. Böylece Halkbank'tan ihtiyaç kredisi kullananlar diler her ay, dilerse de 3 ayda bir kere kredi taksiti ödeyebiliyor.